Офіційний сайт Первомайської міської ради Харківської обл. та її виконавчих органів

A- A A+

У Первомайському відкрито пологове відділення центральної районної лікарні, відремонтоване за підтримки Уряду Німеччини

У четвер, 13 червня, було відкрито пологове відділення Первомайської центральної районної лікарні після проведення капітального ремонту. Ремонт будівлі було здійснено за підтримки німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ, що діє за дорученням Уряду Німеччини у співпраці з Первомайською міською радою.

Детальніше

Вебінар

переглянути програму

Детальніше

До уваги первомайців та представників засобів масової інформації!

Завтра, 13 червня об 11-00 в Первомайській центральній районній лікарні відбудеться урочисте відкриття після капітального ремонту пологового відділення.

Детальніше

Звіт про проведену роботу територіального центру соціального обслуговування

Детальніше

Звіт про роботу установ міста станом на 07.06.2019 року

Детальніше

Зваблення дітей у мережі – як уважним дорослим впоратися з новим викликом

Детальніше

Працівників місцевого самоврядування навчали користуватися соціальними мережами

“Місто Первомайський нещодавно розпочало співпрацю з проектом Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) у сфері протидії корупції. Наша мета бути максимально прозорими, підвищити рівень поінформованості і максимально доступно розповідати про свою роботу громаді”, - так пояснив міський голова Микола Бакшеєв своє рішення провести навчання по використанню посадовцями соцмереж.

Детальніше

Про добровільне приєднання до територіальних громад міст обласного значення

4 травня Президент України підписав Закон щодо добровільного приєднання територіальних громад до міст обласного значення. Закон дозволяє містам обласного значення згуртувати навколо себе сусідні сільські та селищні ради і стати центром об’єднаної громади без зайвих бюрократичних процедур – в тому числі, без проведення виборів.

Детальніше

Привітання з нагоди Міжнародного дня захисту дітей

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей. На наше юне покоління ми покладаємо великі надії та сподівання. Від нас, дорослих, залежить, яким буде становлення маленької людини та як складеться її доля.

Детальніше

Звіт про роботу установ міста станом на 31.05.2019р.

Детальніше