Офіційний сайт Первомайської міської ради Харківської обл. та її виконавчих органів

A- A A+

День міста - 2019


Натисніть на зображення для збільшення

Про роботу установ міста станом на 13.09.2019р.

Детальніше

Оголошення про проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених громадськими об’єднаннями ветеранів та осіб з інвалідністю, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка з міського бюджету у 2020 році

Управління соціального захисту населення Первомайської міської ради (далі - Управління) оголошує конкурс з визначення програм (проектів, заходів), розроблених громадськими об’єднаннями ветеранів та осіб з інвалідністю (далі - громадські об’єднання), для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка з міського бюджету у 2020 році.

Детальніше

Конкурс кращих "екофрендлі" костюмів під час пробігу "Біг для всіх"

Усі учасники пробігу в "екофрендлі" костюмах гарантовано отримають призи. 
Основна вимога - наявність в костюмі тематики енергозбереження та раціонального підходу до енергоресурсів.
Головний приз конкурсу костюмів - світлодіодна люстра.
Запрошуємо до участі!

Детальніше

Інформаційний захід “Енергоефективність у житловому секторі міста, можливість та перспективи фінансування капітальних ремонтів”

В рамках днів сталої енергії 13 вересня 2019 року о 12:00 в фоє ПК “Хімік” (2 поверх) відбудеться інформаційний захід “Енергоефективність у житловому секторі міста, можливість та перспективи фінансування капітальних ремонтів”.

Детальніше

Дні сталої енергії

В м.Первомайський вдруге в рамках ініціативи "Угоди мерів" проводяться Дні сталої енергії з метою популяризації ощадного ставлення до енергоресурсів серед населення міста, підвищення культури споживання місцевих громадян, енергозбереження та охорони довкілля.

Детальніше

ПРОГРАМА СВЯТКОВИХ ЗАХОДІВ

присвячена  28 – річниці Дня міста та 76-ій річниці визволення Первомайщини від нацистських загарбників  у Другій Світовій війні

Детальніше

Звіт про роботу установ міста станом на 06.09.2019 року

Детальніше

День адміністратора центрів надання адміністративних послуг

Шановні колеги, щирі вітання з нагоди відзначення на державному рівні Дня працівника центру надання адміністративних послуг!

Детальніше

До уваги громадян!

07 вересня 2019 року міським головою та посадовими особами Первомайської міської ради та її виконавчих органів буде проведено виїзний прийом громадян:

Детальніше