В місті Первомайський презентували систему "Громадський проект"

Система "Громадський проект", що забезпечує автоматизацію процесу Громадського бюджету на усіх його етапах, була розроблена проектом USAID Ukraine - USAID Україна «Зміцнення місцевої фінансової ініціативи (ЗМФІ-ІІ) впровадження», яку реалізує Інститут бюджету та соціально-економічних досліджень ІБСЕД спільно з Громадянською платформою SocialBoost.

За ініціативи міської влади місто Первомайський брало участь та перемогло у конкурсному відборі міст, яким буде надано підтримку у впровадженні інноваційного механізму залучення громадськості до розподілу коштів міського бюджету для вирішення соціально важливих питань своєї громади.
13 червня в Первомайськиій міській раді відбулась презентація системи "Громадський проект", яку провела представник розробника проекту "Громадський проект" НГО "Social Boost" Катерина Сідало. У заході взяли участь перший заступник міського голови Антон Орєхов, представники виконавчого комітету, які будуть безпосередньо працювати над впровадження Громадського бюджету у місті Первомайський.

Катерина Сідало, як представник організації розробника, розповіла про роботу платформи «Громадський проект»: ознайомила з його основними засадами, етапами реалізації та особливостями функціонування спеціалізованої електронної платформи подачі проектів, голосування на прикладах проекту в інших містах та відповіла на запитання присутніх.

ПЕРВОМАЙСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Тел/факс: (05748) 3-21-41
E-mail: pervomaisky@ukr.net
Адреса: просп. 40 років Перемоги, 1,