Апаратна нарада 19.06.2017

На плановій апаратній нараді, яку проводив міський голова Микола Бакшеєв, було заслухано питання «Про роботу відділу з питань управління об’єктами комунальної власності».

Начальник відділу з питань управління об’єктами комунальної власності Тетяна Стещенко поінформувала, що в поточному періоді 2017 року відчуження комунального майна не здійснювалося.

Поповнення міського бюджету здійснювалось, зокрема, за рахунок надходжень від оренди комунального майна.
Станом на 01.06.2017 в виконавчому комітеті міської ради діє 19 договорів оренди приміщень загальною площею 1361,54 кв.м.; 10 договорів оренди площ, що передані з орендною платою 1 грн. на рік загальною площею 941,77 кв.м. та 5 договорів позички площею 1915,945 кв.м.
Комунальними підприємствами і бюджетним установами станом на 01.06.12017 укладено 34 договори оренди комунального майна (відповідно: освіта – 9 договорів, охорона здоров’я - 12, культура - 5, комунальні підприємства - 8 договорів). Кошти від оренди майна, орендодавцем якого виступають бюджетні установи, зараховуються до спеціального фонду бюджетних установ в повному обсязі і використовуються на їх утримання.

Сума надходжень до міського бюджету станом на 01.06.2017 року від орендної плати за 4 місяці оренди складає 83,62 тис. грн., що становить 33 % від річної запланованої суми 250,0 тис. грн.

Відділ проводить постійний аналіз ефективності використання орендованого комунального майна, контролює своєчасність і повноту надходжень орендної плати, використання його за призначенням.

При укладанні нових договорів оренди чи переукладанні діючих на новий термін, орендна плата встановлювалася в вищому розмірі, ніж передбачено Положенням про оренду майна за погодженням договірної вартості.

З метою залучення орендарів на офіційному сайті міської ради публікується інформація щодо об’єктів комунальної власності, які можуть бути передані в оренду. Інформація постійно оновлюється.

В поточному періоді 2017 року частково вирішена проблема щодо безхазяйних енергетичних об’єктів, визнаних судом за територіальною громадою міста. Так, на виконання рішення Первомайської міської ради було прийнято до комунальної власності та безоплатно передано до енергопостачальної організації чотири повітряних лінії електропередач. Зазначене вплине на забезпечення електропостачання.

Проблемним питанням також є проведення технічної інвентаризації об’єктів і виготовлення технічної документації та оформленню державної реєстрації об’єктів нерухомості комунальної власності територіальної громади. Відсутність документів, які підтверджують право власності територіальної громади м. Первомайський на об’єкти та відсутність технічної інвентаризації, створює проблеми при вирішенні питань оренди та приватизації.

Після доповіді міський голова Микола Бакшеєв поставив декілька питань присутнім з метою з`ясування стану справ з оздоровленням дітей, боротьби з ботулізмом, ігорним бізнесом та надав низку доручень керівникам.

ПЕРВОМАЙСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Тел/факс: (05748) 3-21-41
E-mail: pervomaisky@ukr.net
Адреса: просп. 40 років Перемоги, 1,