Апаратна нарада 31.07.2017 р.

31 липня на апаратній нараді звітувала начальник загального відділу Ольга Глущенко, яка повідомила про роботу із запитами на публічну інформацію у виконавчому комітеті Первомайської міської ради за І півріччя 2017року.

Реалізація прав громадян на доступ до публічної інформації забезпечується загальним відділом.
Форми запитів розроблені згідно вимог ЗУ «Про доступ до публічної інформації» та інструкція щодо їх заповнення розміщені на веб-сайті міста.
За вказаний період на офіційному сайті міської ради будо оприлюднено: 176 рішень міської ради та 82 рішення виконкому, а також інша інформація, яка стосується організаційної роботи виконкому, фінансів тощо.
Ведеться робота по створенню Реєстру публічної інформації, який розміщений на сайті міської ради та постійно оновлюється.
Станом на 01.07.2017 року до виконавчого комітету Первомайської міської ради надійшло 32 запита на публічну інформацію. Найбільше запитів надійшло електронною поштою – 23, на особистому прийомі - 4, телефоном - 1, поштою – 4.
З запитами звернулося 6 громадян та 26 юридичних осіб. Найактивнішим запитувачем як в минулому році так і в 2017 є Громадська організація «Суспільне Око»(4), ГО «Опора»(6), Первомайський міський центр з надання безоплатної вторинної допомоги (5).
Тематика та найбільш характерні питання, які порушувались в запитах на інформацію у І півріччі 2017 року:
- щодо діяльності комунальних підприємств міста, діяльності медичних закладів, закладів торгівлі та харчування;
- щодо діяльності ЦНАП;
- щодо перевізників, маршрути та графіки руху;
- щодо встановлених податків на 2017 рік;
- керівний склад міської ради та виконавчого комітету, а також видатків на утримання;
- основні статистичні показники міста з усіх галузей;
- діяльність дошкільних, шкільних, позашкільних навчальних закладів міста;
- щодо соціального захисту окремих категорій населення міста.
За результатами розгляду посадовими особами виконавчому комітету Первомайської міської ради всі запити задоволено та надано вичерпні відповіді у встановлений Законом 5-денний строк. Щомісяця звіт про кількість запитів, що надійшли до виконкому Первомайської міської ради розміщується на офіційному веб-сайті міста.
Після доповіді слово було надано заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів Володимиру Сторожеву, який нещодавно з навчальним візитом відвідав Польщу (презентація додається).

ПЕРВОМАЙСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Тел/факс: (05748) 3-21-41
E-mail: pervomaisky@ukr.net
Адреса: просп. 40 років Перемоги, 1,