Дня Національної поліції України

Шановні поліцейські! Первомайська міська рада та її виконавчий комітет щиро вітають вас з професійним святом - Днем Національної поліції України. День Національної поліції України відзначається щорічно 4-го серпня. Ця дата вибрана не випадково. В цей день, в 2015-му році, Президентом України був підписаний новий Закон України «Про Національну поліцію», який раніше був затверджений у Верховній Раді України.

На нову Національну поліцію в значній мірі покладені надії, що у виконанні своїх обов’язків вона буде стійка в нетерпимості до процесів корупції, прозоріша і проста, справедлива, ефективна і відкрита для українського суспільства.

У цей День ми приєднуємося до привітань на адресу всіх, хто бере участь в роботі Національної поліції України! Бажаємо їм високих професійних досягнень! Широкої громадської поваги та успіхів в роботі!

Міський голова                                        М.М.Бакшеєв

ПЕРВОМАЙСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Тел/факс: (05748) 3-21-41
E-mail: pervomaisky@ukr.net