2017 рік оголошено Міністерством внутрішніх справ роком боротьби проти торгівлі людьми

Тривають заходи до Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми. 3 серпня Первомайським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з соціальними партнерами – Первомайським міськрайонним центром зайнятості проведено груповий захід інформаційно-просвітницького характеру з питань протидії торгівлі людьми.

До участі залучені клієнти центру зайнятості, яким спеціалісти центру надали поради, як не стати жертвою торгівлі людьми, як потурбуватися про власну безпеку при працевлаштуванні за кордоном, як відрізнити торгівлю людьми від інших злочинів та інші питання. Фахівці разом з присутніми обговорили різні аспекти трудової міграції, питання які потрібно знати громадянам, що збираються працювати, навчатися або вступати в шлюб за кордоном та інше...

Світлана Ципишева,                                             директор центру

ПЕРВОМАЙСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Тел/факс: (05748) 3-21-41