ПЕРВОМАЙЦІ НА СЛОБОЖАНСЬКОМУ ЯРМАРКУ

Осінь багата не тільки врожаями, а й святами. Одним із таких осінніх свят став і Великий Слобожанський Ярмарок. Вже традиційно 23-24 вересня у Харкові на площі «Радмір Експохол» відбувся ювілейний 15-й Великий Слобожанський ярмарок, участь в якому взяли всі райони Харківщини, в тому числі і місто Первомайський.

На ярмарку пропонували національний одяг, страви української кухні, фрукти, овочі та багато інших товарів, виготовлених майстрами з усієї Харківської області. Також була представлена найкраща харчова продукція за найнижчими цінами. Місто Первомайський презентували підприємства «Терра» та «Рома».

Кожне місто та район у конкурсі «Казкове подвір’я» повинні були представити слобожанську казку.
Родзинкою міста Первомайський стала філософська казка «Квітка щастя», яку презентували культпрацівники ПК «Хімік» на експозиції «Дивосад».

Оформлення подвір’я цілком відповідало своїй назві. На ньому знаходилися незвичайні та дивовижні квіти та дерева. Глядачів гостинно зустрічали Пані-фуршет. Лунала жива музика у виконанні вокального ансамблю ПК «Хімік».

Фрейліни запросили глядачів зануритися у дивовижний світ казки. Головну роль цариці у казці виконала представник обласної державної адміністрації. Роль садівника, який виростив диво-квітку, виконав міський голова Микола Бакшеєв.
Інші ролі виконували працівники палацу культури «Хімік».

Казка мала глибоке філософське значення: кожна людина повинна займатися тим що їй до вподоби, віддаватися усім серцем і душею, щиро ставитися до кожної своєї справи, відтак в нашій країні буде панувати гармонія, мир та любов.

У конкурсі «Короваїв» був представлений шедевр пекарської справи, виготовлений фірмою «Рома», який вражав своєю вишуканої красою. Інсталяція, яку майстерно виготовив Будинок дитячої та юнацької творчості, достойно оцінили представники комісії та почесні гості ярмарку. У концертній програмі «Таланти твої, Харківщино!» на головній сцені яскраво виступили Наталя Письменна та Марина Старшиніна.

Місто Первомайський було гідно представлене на Великому Слобожанському Ярмарку, підтвердження тому дипломи, які були вручені на ньому:
- диплом за креативність у створенні інсталяції,
- диплом за розкриття змісту казки,
- диплом за змістовність та лаконічність презентації.

Незабутні враження, позитивні емоції, атмосфера доброзичливості, веселощі та радість - ось ті почуття, якими були зарядженні відвідувачі Великого Слобожанського Ярмарку - глядачі первомайської міської експозиції.

Автор тексту - Інна Силка
Фото – із мережі Facebook

ПЕРВОМАЙСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Тел/факс: (05748) 3-21-41