Шановні бібліотекарі та читачі!

Первомайська міська рада та її виконавчий комітет щиро вітають вас з Всесвітнім Днем бібліотек! Це свято не тільки професійне, а загальнонародне, адже саме через бібліотеки, на різних етапах життя, проходить все населення України, бо без книги нема знань, поступу вперед.

Сьогодні важко переоцінити роль цих культурно-просвітницьких осередків у збереженні та популяризації знань, накопичених людством, їх внесок у розвиток вітчизняної освіти, збагачення духовного потенціалу суспільства.
Свою професійну діяльність бібліотеки спрямовують на створення належних умов національно-патріотичного виховання молодої генерації, засвоєнню духовних цінностей свого народу, підвищенню їх загальноосвітнього і культурного рівня.
Бажаємо вам, шановні працівники бібліотек, а також читачам, усім, хто любить і шанує книгу, доброго здоров’я, щасливих відкриттів непрочитаних сторінок і творчих успіхів для блага Української держави!

Міський голова                                                                М.М.Бакшеєв

ПЕРВОМАЙСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Тел/факс: (05748) 3-21-41
E-mail: pervomaisky@ukr.net