Обмін досвідом та кращими практиками реформування системи надання адміністративних послуг

9-10 жовтня 2017 року в м.Київ відбулась міжнародна конференція «Стан та перспективи реформування системи надання адміністративних послуг. Децентралізація повноважень у сфері надання адміністративних послуг», на якій були присутні представники всіх регіонів, керівники ЦНАП, посадовці МЕРТ, Мінрегіонбуду, Мін'юсту, а також профільних ЦОВВ.


Організаторами заходу виступили Міністерство економічного розвитку та торгівлі України, Міністерство регіонального розвитку та житлово-комунального господарства України, проект «Реформа управління на сході України ІІ», що виконується компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Федерального Уряду Німеччини.
На конференції обговорювались питання щодо функціонування системи надання адміністративних послуг, запровадження надання найпопулярніших адміністративних послуг через ЦНАПи, електронне врядування в системі надання адмінпослуг та вивчався міжнародний досвід розвитку надання адміністративних послуг.
При підведенні підсумків заходу відбулось нагородження спеціалістів Центрів надання адміністративних послуг з усіх регіонів України.
Начальник-адміністратор Центру надання адміністративних послуг в м.Первомайський Людмила Косінова отримала Подяку від віце-прем’єр-міністра України - Міністра регіонального розвитку та житлово-комунального господарства України Г.Г.Зубка за високий професіоналізм та вагомий особистий внесок у розвиток системи надання адміністративних послуг населенню.

Мобільна версія | Повна версія
Ви тут

Контакти

ПЕРВОМАЙСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Тел/факс: (05748) 3-21-41
E-mail: pervomaisky@ukr.net
Адреса: просп. 40 років Перемоги, 1,
м.Первомайський, Харківська обл.,
Україна, 64102

 

 

За повного або часткового використання матеріалів посилання на сайт (для Інтернет-видань гіперпосилання) обов'язкове

 

Ми живемо в Україні!

БЮДЖЕТ УЧАСТІ

Відвідувачі

206484
Сьогодні
Вчора
Цей тиждень
Минулий тиждень
Цей місяць
Минулий місяць
Вся статистика
108
156
1143
204007
3789
5506
206484

Ваш IP: 54.92.190.11
Server Time: 2018-09-22 22:38:49
Счетчик joomla