Підписано Меморандум про взаєморозуміння та співпрацю

На початку тижня міський голова Микола Бакшеєв від виконавчого комітету Первомайської міської ради Харківської області підписав Меморандум про взаєморозуміння та співпрацю між громадськими організаціями: Первомайська міська «Рада ветеранів», «Українська спілка ветеранів АТО», Первомайська районна громадська організація інвалідів «Союз Чорнобиль України», «Первомайська організація ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Харківської області (ГО «Первомайська організація ветеранів Афганістану.

Документ визначає відносини та напрями взаємодії між зазначеними громадськими організаціями.
Його мета спрямована на забезпечення виконання вимог законодавства щодо захисту прав і свобод представників громадських організацій, а також їх сімей.
Виконавчий комітет координуватиме роботу структурних підрозділів у питаннях соціально-правового захисту ветеранів війни та сімей загиблих з питань моніторингу та оцінки соціального статусу ветеранів війни для виявлення їх потреб, створення належних умов проживання та своєчасного надання допомоги; підвищення рівня соціального обслуговування учасників бойових дій, інвалідів та членів сімей загиблих за місцем їх проживання; налагодження механізму співпраці органів соціального захисту населення з громадськими організаціями.

ПЕРВОМАЙСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Тел/факс: (05748) 3-21-41
E-mail: pervomaisky@ukr.net
Адреса: просп. 40 років Перемоги, 1,