Засідання виконавчого комітету 25.10.2017 року

25 жовтня відбулось планове засідання виконавчого комітету, яке проводив перший заступник міського голови Антон Орєхов та на якому було розглянуто 21 питання. Про стан надання адміністративних послуг Центром надання адміністративних послуг в м.Первомайський доповідала начальник-адміністратор ЦНАП Людмила Косінова, яка зазначила, що у ЦНАП створено доступні і зручні умови для швидкого вирішення проблем громадян, фізичних осіб-підприємців та юридичних осіб, забезпечено прозорість та відкритість розгляду звернень.

На інформаційних стендах в приміщенні ЦНАП та офіційному сайті Первомайської міської ради у розділі «Центр надання адміністративних послуг» розміщено законодавчу базу, положення, регламент, паспорт Центру, інформаційні, технологічні картки, зразки заяв, що містять докладну інформацію про кожну послугу та процедуру її отримання.
За 9 місяців 2017 року адміністраторами ЦНАП прийнято 2194 вхідних документа, що на 9,0 відсоток більше ніж за відповідний період 2016 ріку.
Виконано 2149 заяв.
Безпосередньо заявниками за власним бажанням забрано 33 звернення.
На виконанні залишилось 8 заяв.
У 2017 році з загальної кількості вхідних документів надійшло 1002 заяви на надання адміністративних послуг виконавчого комітету міської ради, 1189 заяв центральних органів виконавчої влади та 6 з видачі документів дозвільного характеру.
Порівнюючи 9 місяців 2016 року та 9 місяців 2017 року слід зазначити що кількість послуг центральних органів виконавчої влади збільшилась на 19%, що пояснюється значним збільшенням звернень про надання адміністративних послуг міськрайонним Управлінням у Первомайському районі та м.Первомайського Головного управління Держгеокадастру у Харківській області. Кількість заяв збільшилась у 14,3 рази.
З метою задоволення потреб населення Первомайською міською радою з центральними органами виконавчої влади підписано 2 Угоди про співпрацю. Виконавцем яких є Центр надання адміністративних послуг.
Завдяки Угоді про співпрацю з Регіональним сервісним центром МВС України мешканці міста та району можуть отримувати послуги сервісних центрів МВС, а саме:
реєстрація та перереєстрація транспортних засобів,
заміна посвідчення водія,
видача міжнародного посвідчення водія,
прийом запитів на отримання довідок про відсутність судимостей.
Далі було заслухано та прийнято до відома звіт про виконання бюджету міста за 9 місяців 2017 рік, затверджено склад тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.
Члени виконкому затвердили умови конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування (1Т) «Сиваш – Кільцевий», (2Т) «Кільцевий» м.Первомайський та встановили тариф ПП «Теплосервіс ЛТД» на теплову енергію для потреб установ та організацій, що фінансуються з державного чи місцевого бюджету. З 12.11.2017 року вирішено встановити ПП «Теплосервіс ЛТД» тариф на теплову енергію для потреб установ та організацій, що фінансуються з державного чи місцевого бюджету, в розмірі 1068,05 грн./Гкал (без ПДВ).
Потім були прийнято низку рішень з питань захисту прав дітей, питань архітектури, будівництва, земельних відносин та житлових питань.

ПЕРВОМАЙСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Тел/факс: (05748) 3-21-41
E-mail: pervomaisky@ukr.net
Адреса: просп. 40 років Перемоги, 1,