Шановні земляки!

28 жовтня 1944 року Україна була визволена від фашистських загарбників. Ця війна змінила долю всього народу, назавжди залишила жорстокий слід в нашій історичній пам’яті. У протистоянні з нацизмом вирішувалась доля всієї світової цивілізації, її майбутнє. Наш народ піднявся на священний захист рідної землі. Тяжкою ціною далася Перемога. За визволення України загинуло і було поранено 3,5 млн. воїнів.

Багато часу минуло, з кожним роком стає все менше учасників та очевидців тих трагічних подій. Ми у вічному боргу перед ними, за можливість жити на власній землі під мирним небом.
Доземний уклін усім, хто пережив роки війни, кував перемогу в жорстоких боях на фронтах, в партизанських загонах та підпіллі, виніс важкі роки окупації та пекло концтаборів, хто піднімав з руїн та відроджував рідний край. Подвиг ваш – безсмертний, пам’ять про вас, нині живих і полеглих – нетлінна, наша вдячність – безмежна.
Миру, здоров'я, благополуччя усім вам, шановні ветерани, дорогі земляки!

Первомайська міська рада та її виконавчий комітет щиро вітають зі святом!

Міський голова                                                                        М.М.Бакшеєв

ПЕРВОМАЙСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Тел/факс: (05748) 3-21-41
E-mail: pervomaisky@ukr.net