Апаратна нарада 30.10.2017р.

На початку наради міський голова Микола Бакшеєв привітав гостей із Будинку дитячої та юнацької творчості, які завітали на планову апаратну нараду, щоб отримати нагороди та привітання за перемоги на V Всеукраїнському хореографічному фестивалі «PLANETA dance fest», що відбувся 28 жовтня в м.Чернігів.

Дипломи “Золотий призер” за перше і другі місця у номінації “Сучасна хореографія” отримала студія сучасного танцю “Dream team” (керівник Ірина Бєлєнкова) та Катерина Коржова. Також колектив отримав спеціальну премію “Mega dance star”, спецпремію за яскравий сценічний образ та високий рівень виконавської майстерності і сертифікат на 2 тис.євро для участі у міжнародних фестивалях.

Далі була заслухана інформація директора Первомайського МРЦЗ щодо виконання заходів Програми зайнятості населення по м.Первомайський за січень – вересень 2017р. Валерій Підгорний повідомив, що за 9 місяців поточного року послугами служби зайнятості скористалися 2982 безробітних жителів міста. Станом на 01.10.2017р. на обліку перебуває 1031 безробітних жителів міста.

У 2017 році заплановано працевлаштувати 1415 незайнятих громадян, працевлаштовано 1369 чол. З них безробітних 1120чол. Рівень працевлаштування в місті на 01.10.2017р. складає 37,6%. (40,9%)

Проблема працевлаштування безробітних-обмежена кількість вакансій. Навантаження на 1 вільне робоче місце становить 42 безробітних.

Особлива увага при наданні соціальних послуг приділяється вимушено переселеним особам та демобілізованим, в тому числі учасникам АТО.

За звітний період на обліку в Первомайському МРЦЗ звернулися 28 осіб ВПО, які перебувають на території міста. 8 безробітних ВПО працевлаштовані, 5 з яких проходили стажування безпосередньо на робочому місці. На 01.10.2017р. на облікує 9 переселенців, які проживають на території м.Первомайський. Протягом поточного року до Первомайського МРЦЗ звернулися 11 осіб демобілізованих військовослужбовців, учасників АТО – жителів міста. 10-працевлаштовані, з них 4 підписали контракт на проходження військової служби в Збройних Силах України, 4 безробітних даної категорії проходили профнавчання та підвищували кваліфікацію.

Протягом 2017р. взяли участь в громадських роботах та інших роботах тимчасового характеру 657 безробітних. На фінансування громадських робіт витрачено 74,88 тис. грн.., з них 37,44 тис. грн – кошти Фонду та 37,44 тис.грн. міського бюджету.

Первомайський міськрайонний центр зайнятості проводить профорієнтаційну роботу з безробітними, шкільною молоддю та учнями ПТНЗ. Протягом 2017 року охоплено профорієнтаційними послугами 2959 особа незайнятого населення.

За 2017 року пройшли підготовку та перепідготовку 388 безробітних.

З метою розширення можливостей для підвищення конкурентоспроможності громадян віком старше 45 років (виключення ВПО, АТО, інваліди), служба зайнятості видає громадянам, які не зареєстровані як безробітні ваучери для перепідготовки, спеціалізації, підвищення кваліфікації за професіями та спеціальностями для пріоритетних видів економічної діяльності. 4 жителі міста отримали ваучери для підвищення кваліфікації.

Підводячи підсумки апаратної наради, міський голова промоніторив стан справ з освоєнням коштів з обласного бюджету, виділених на медицину та КВУ ВКГ, а також поцікавився датою завершення ремонту денного стаціонару.

Микола Бакшеєв поінформував, що 16 листопада планує звітувати перед громадою про проведену за поточний рік роботу, тому звернувся до профільних заступників з дорученням підготувати та надати йому необхідні для звіту матеріали.

ПЕРВОМАЙСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Тел/факс: (05748) 3-21-41
E-mail: pervomaisky@ukr.net
Адреса: просп. 40 років Перемоги, 1,