За сприяння Канадського Фонду підтримки місцевих ініціатив в місті Первомайський встановлюються 30 камер відеоспостереження

За ініціативою міського голови Миколи Бакшеєва в місті продовжує впроваджуватись проект “Посилення безпеки в Первомайському шляхом розміщення камер спостереження для попередження та розслідування злочинів”.

Як і передбачалось, камери встановлюються в місцях, визначених спільно з поліцією як “зони ризику”, де найчастіше скоюються злочини, а також там, де мешканці попередньо визначились в ході соцопитування, яке проводилось міською владою.

Первомайці вважають, що нововведення дозволить гарантувати безпеку громадян у місті:
Микола Захаров, диспетчер Первомайського районного відділення АК «Харківобленерго»:
Я вважаю, якщо відеокамери будуть належно працювати, то це буде великий внесок в наведення порядку в нашому місті, покращиться розкриття злочинів та встановлення достовірної інформації про дорожньо-транспортні пригоди, також це підвищить культуру поведінки водіїв на дорогах.

Олена Блохіна, інструктор фізичної культури ДНЗ№14 м.Первомайський:

Вся Європа вже давно перейшла на такі методи профілактики правопорушень. Ми також хочемо жити в цивілізованій країні. Відеокамери в нашому місті зіграють велику роль у боротьбі зі злочинністю, покращиться порядок. Це також важливо для безпеки наших дітей, вони ходять на різні гуртки, а батьки не завжди взмозі їх супроводжувати. Тому відеокамери — це перший крок для того, щоб жити стало безпечніше.

ПЕРВОМАЙСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Тел/факс: (05748) 3-21-41
E-mail: pervomaisky@ukr.net
Адреса: просп. 40 років Перемоги, 1,