Семінар «Енергоефективні школи: нова генерація»

29 листопада в малій залі міської ради для керівників шкіл та учителів представники Всеукраїнської благодійної організації «Інститут місцевого розвитку» провели семінар, в рамках якого презентували проект «Енергоефективні школи: нова генерація», що проходить в рамках Програми соціального партнерства ДТЕК. Старший консультант з питань зв’язків з громадськістю Інституту місцевого розвитку Кадрія Сафіуліна пояснила, що головна мета проекту - це виховання відповідальності за збереження та споживання електроенергії, формування нової ментальності громадян.

Участь у ньому дозволить не тільки сформувати дбайливий підхід до енергоспоживання, а й зрозуміти: дуже багато чого в житті школи, сім'ї, громади залежить від кожного із нас.

Проект направлений на виховання в учнів шкіл енергетично та екологічно грамотної поведінки і стилю життя, перенесення отриманих знань і навичок в сім'ї і використання їх у побуті.

У рамках проекту створено інноваційну онлайн-платформу дистанційного навчання,за допомогою якої кожен загальноосвітній навчальний заклад України абсолютно безкоштовно отримав можливість впроваджувати навчальні курси «Основи енергопостачання та енергозбереження» для учнів 6-8 класів та «Абетка з основ житлово-комунального управління» для учнів 9-11 класів. Обидва курси схвалені для використання у загальноосвітніх навчальних закладах Міністерством освіти і науки України.

На цей час всі школи провели 100 відсоткову реєстрацію для участі у цьому проекті.

ПЕРВОМАЙСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Тел/факс: (05748) 3-21-41
E-mail: pervomaisky@ukr.net
Адреса: просп. 40 років Перемоги, 1,