Сесія міської ради 21.12.2017 р.

Перед початком розгляду планових питань міський голова Микола Бакшеєв поінформував всіх присутніх про проведену роботу станом на 21.12.2017 року. Потім депутати прийняли до відома інформацію щодо виконання Програми допризовної підготовки, військово-патріотичного виховання молоді та призову громадян Українина строкову військову службу в м.Первомайський на 2017 рік,

Програми відзначення міжнародних, державних і професійних свят, пам’ятних дат, історичних подій, які мають загальнодержавне та регіональне значення, ювілеїв і вшанування пам’яті видатних людей м. Первомайський на 2017 рік, затвердивши відповідні програми на наступний рік, а також затвердили Програму економічного і соціального розвитку м.Первомайський на 2018 рік, Програму соціального захисту населення м.Первомайський на 2018 рік. Програму розвитку та популяризації волейболу в м. Первомайський на 2018-2020 роки та ін.
На черговій сесії депутати затвердили бюджет міста на 2018 рік, відповідно до якого передбачено обсяг доходів міського бюджету: по загальному фонду (власні надходження) -
67 587,1 тис.грн., загальний фонд (субвенції) — 213 330,8 тис.грн., спеціальний фонд — 9, 688,3 тис.грн.
Первомайському КП «Тепломережі» було погоджено інвестиційну програму на 2018 рік, а військомату, міськрайонному суду, управлінню Державної міграційної служби, управлінню юстиції (для розміщення обрядового залу і кімнати молодят) надано в безоплатне користування (позичку) нежитлові приміщення комунальної власності.
На сесії були внесені зміни до Програми розвитку культури м. Первомайсъкий на 2014 -2018 роки та Програми економічного і соціального розвитку, яким на демонтаж плит перекриття арки між буд.2/3 й буд.11 4 м-ну було виділено 12,86 тис.грн.
Були внесені зміни до Структури та загальної чисельності апарату Первомайської міської ради та її виконавчих органів, рішенням депутатів встановлені надбавки, надання матеріальної допомоги міському голові, секретарю міської ради, першому заступнику міського голови, заступникам міського голови з питань діяльності виконавчих органів,керуючому справами у 2018 році.
Депутати погодили списання з балансу КП "Жилсервіс" багатоквартирних будинків м.Первомайський. Для списання з балансу багатоквартирних будинків буде утворена відповідна комісію, за результатами роботи якої у строк не більше двох місяців планується завершити списання з балансу.
Надання послуг з утримання, технічного обслуговування житлових комплексів, будинків і споруд та прибудинкових територій буде продовжено до моменту підписання договору на управління або до прийняття співвласниками рішення щодо форми (способу) управління багатоквартирним будинком.
В завершенні сесії депутати Ніна Павленко, Олександр Пирожок та Армен Татоян були нагороджені грамотами з нагоди Дня місцевого самоврядування.

ПЕРВОМАЙСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Тел/факс: (05748) 3-21-41
E-mail: pervomaisky@ukr.net
Адреса: просп. 40 років Перемоги, 1,