Підписано договір про надання послуг з патронату над дитиною

11 січня 2018 року міським головою Миколою Бакшеєвим та патронатним вихователем Євгенією Гончаренко було підписано договір про надання послуг з патронату над дитиною.

Запровадження патронату є альтернативою влаштуванню дітей, які внаслідок певних обставин не можуть проживати зі своїми батьками або іншими законними представниками, до притулків, центрів соціально-психологічної реабілітації та інтернатних закладів.

Начальник служби у справах дітей Вадим Петренко під час підписання договору зазначив, що в умовах децентралізації влади та реформування системи інтернатних закладів функціонування патронатних сімей набуває особливого значення, оскільки дає можливість безпосередньо кожному району та місту задовольняти потреби тимчасового влаштування дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах. Проживання дітей у сім’ї патронатного вихователя дасть можливість не відривати їх від місця походження та дозволить підтримувати стосунки з біологічними батьками.

Служба у справах дітей виконавчого комітету

ПЕРВОМАЙСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Тел/факс: (05748) 3-21-41
E-mail: pervomaisky@ukr.net