Публічна консультація

29 січня у Первомайській міській раді відбулась публічна консультація щодо змін у освітній мережі «Як реорганізувати найстарішу школу Первомайського». Представники громадської організації «Центр UA» спільно з місцевою владою, керівним складом відділу освіти та трудовим колективом загальноосвітньої школи №1 обговорили проблеми мережі, які стали причиною можливого закриття ЗОШ №1, та перспективи реорганізації закладу.

 

Модератор Олександра Щукіна, яка є регіональним координатором ГО «Центр UA» (Рух «Чесно»), поінформувала про питання, які були винесені на публічну консультацію. В ході обговорення необхідно було з’ясувати, які проблеми депутати місцевої ради планують вирішити через закриття школи, за яких умов можливе прийняття альтернативного рішення для вирішення проблем освітянської мережі та у який спосіб збалансувати інтереси трудового колективу школи і учнів в процесі реорганізації мережі освітніх закладів.

Всі мали можливість висловити свою думку з цього приводу.
В результаті обговорення було вирішено в лютому провести ще одну публічну консультацію в міській раді за участю батьків дітей, що там навчаються, а для самих учнів планується провести анкетування.

P.S. ГО «Центр UA» запроваджує практику вирішення місцевих проблем шляхом пошуку оптимальних рішень спільно з громадою. Проведення публічних консультацій з залученням всіх зацікавлених сторін дозволить місцевій владі розробляти та ухвалювати більш якісні рішення, які будуть зрозумілими та підтриманими громадою.

Мобільна версія | Повна версія
Ви тут

Контакти

ПЕРВОМАЙСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Тел/факс: (05748) 3-21-41
E-mail: pervomaisky@ukr.net
Адреса: просп. 40 років Перемоги, 1,
м.Первомайський, Харківська обл.,
Україна, 64102

 

 

За повного або часткового використання матеріалів посилання на сайт (для Інтернет-видань гіперпосилання) обов'язкове

 

Ми живемо в Україні!

БЮДЖЕТ УЧАСТІ

Відвідувачі

244624
Сьогодні
Вчора
Цей тиждень
Минулий тиждень
Цей місяць
Минулий місяць
Вся статистика
8
296
304
239346
7920
5442
244624

Ваш IP: 34.203.213.116
Server Time: 2019-01-22 00:42:22
Счетчик joomla