Засідання виконавчого комітету 22.02.18р.

22 лютого 2018 року відбулось планове засідання виконачого комітету. Після взяття до відома звіту про виконання бюджету міста за 2017 рік, члени виконкому заслухали інформацію про стан виконавської дисципліни у роботі з документами у виконавчому комітеті Первомайської міської ради за 2017 рік.

Потім було прийнято до відома доповідну записку про стан розгляду звернень громадян, що надійшли до виконавчого комітету Первомайської міської ради за 2017 року: до виконкому надійшло 1189 звернень громадян, що на 14,8 % менше ніж за аналогічний період 2016 року (1395 звернень). Із загальної кількості звернень 470 подано на особистому прийомі керівництву міської ради, з них 248 подано на особистому прийомі міському голові. Як і раніше, серед авторів листів значну частину становлять люди похилого віку (пенсіонери).
Протягом 2017 року до виконавчого комітету Первомайської міської ради звернулося 2409 громадян, що на 33,8 % менше, ніж за аналогічний період 2016 року (3638 звернень).
У зверненнях було порушено 1189 питань:
- комунальне господарство (55,2% від загальної кількості звернень). Основні із них – це: ремонт покрівель, відновлення роботи ліфтів, від’єднання від центрального теплопостачання в багатоквартирних будинках, встановлення на безкоштовній основі газового лічильника в квартирі та інші.
- соціальна політика (12,1%): надання матеріальної допомоги, роз’яснення стосовно пільг;
- аграрна політика та земельні відносини (7,8%): виділення, встановлення меж земельних ділянок;
- житлові питання – 3,1 %: виділення житла, поліпшення житлових умов;
- регіональна політика, підприємництво та будівництво, (4,2%): збереження та подальша експлуатація перепланованих квартир;
- інші (10,2%).
Протягом звітного періоду кількість звернень громадян, що надійшли до урядової «гарячої лінії» становить 264 звернення.
У виконавчому комітеті Первомайської міської ради працює пункт безкоштовної юридичної консультації громадян. За 2017 року ним надано кваліфікованої правової допомоги 72 громадянам.
За звітний період надійшло 8 електронних петицій, 7 з яких не набрали потрібну кількість голосів і були розглянуті як звернення громадян, 1 набрала потрібну кількість підписів на підтримку та була задоволена.
Про звіт спостережної комісії виконавчого комітету Первомайської міської ради поінформував міський голова Микола Бакшеєв.
За минулий 2017 рік комісія провела 41 засідання, на яких були розглянуті питання, що входять до її компетенції, із яких – 3 на території Первомайської виправної колонії (№ 117).
Станом на 01 січня 2018 року розглянуто та узгоджено 87 подання начальника Первомайської виправної колонії №(117) щодо осіб умовно-дострокового звільнених від відбування покарання, два з яких про переведення засудженого з дільниці ресоціалізації до дільниці посиленого контролю.
Начальник юридичного відділу Олена Чернякова доповіла про методичні рекомендації порядку створення та здійснення легалізації органів самоорганізації населення м.Первомайський, яким визначено ініціювання створення органу самоорганізації населення та надання дозволу на його створення, Порядок обрання та легалізації органу самоорганізації населення. Проект рішення було затверджено членами виконавчого комітету.
Члени виконавчого комітету встановили диференційований тариф з оплати послуг з утримання житлових будинків та прибудинкових територій, тариф на послуги з вивезення твердих побутових відходів та тариф на послуги з вивезення великогабаритних та будівельних відходів.
Після того, як були вичерпані питання порядку денного засідання, міський голова Микола Бакшеєв поінформував присутніх про необхідність оптимізації освітньої мережі та обгрунтував рішення щодо закриття загальноосвітньої школи №1, яке буде винесено на розгляд депутатів наступної сесії міської ради.

ПЕРВОМАЙСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Тел/факс: (05748) 3-21-41
E-mail: pervomaisky@ukr.net
Адреса: просп. 40 років Перемоги, 1,