Сесія міської ради 22 лютого 2018 р.

Перед початком сесії було проведено спільне засідання з питань економічного розвитку та промислового комплексу, на якому депутати заслухали та прийняли рішення з двох питань та надано можливість виступити перед депутатами директору ЗОШ№1 Тетяні Черкашиній.

Розпочалась чергова 42 сесія міської ради 7 скликання з інформації про виконання Програми соціального захисту населення м. Первомайський, Програми удосконалення системи соціального захисту в м.Первомайський, Програми розвитку фізичної культури і спорту та Комплексної Програми розвитку гуманітарної сфери міста Первомайський.
Депутати затвердили міську Програму впровадження інклюзивної освіти в закладах дошкільної і загальної середньої освіти м. Первомайський на 2018-2020 роки та надали згоду на створення комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр». Метою роботи центру є забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами від 2 до 18 років на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти шляхом проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини з особливими освітніми потребами, надання їм психолого-педагогічної допомоги та забезпечення системного кваліфікованого супроводження.
Було прийнято до відома інформацію про виконання бюджету міста за 2017 рік та внесені зміни до бюджету міста на 2018 рік та до Програми економічного і соціального розвитку м.Первомайський.
Були затверджені Положення про сектор державного архітектурно-будівельного контролю виконавчого комітету, Положення щодо створення та діяльності органів самоорганізації населення.
На сесії було вирішено виплатити матеріальну допомогу постраждалим від пожежі по вул. Кільцева у розмірі 35,0 тис. грн.
Депутати схвалили 12 проектів для участі в обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» у 2018 році: «Громадський простір Первомайської ЦРЛ - «Осередок майбутнього», “Відтворення історії Української укріпленої лінії в експозиції музею», «Універсальний павільон - комфорт у спортивному містечку», «Осучаснення освітнього процесу в Первомайській школі мистецтв (музичне відділення) інноваційними технологіями», «Кишені відпочінку - покращення пішохідної інфрастуктури міста», «Сортуй свідомо - культура поводження з відходами в місті» та ін.
Депутати вирішили надати згоду виконавчому комітету на розробку детального плану території промислової зони міста Первомайський та визначити його замовником вказаних робіт та на розробку загальної схеми центральної частини м. Первомайський з нанесенням усіх кварталів, на які раніше були розроблені та погоджені детальні плани територій.
В завершенні сесії міський голова Микола Бакшеєв нагадав депутатам про те, що розпочався етап подання декларації за 2017 рік. Відповідно до вимог статті 45 Закону України «Про запобігання корупції» депутати місцевих рад зобов’язані щорічно до 1 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції декларацію за минулий рік за формою, що визначається Національним агентством.
Потім міський голова висловив свою позицію щодо закриття школи №1 та запропонував депутатам виважено підійти до прийняття рішення з цього питання на наступній сесії.

ПЕРВОМАЙСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Тел/факс: (05748) 3-21-41
E-mail: pervomaisky@ukr.net
Адреса: просп. 40 років Перемоги, 1,