Первомайський ЦНАП долучився до Всеукраїнської асоціації центрів надання адміністративних послуг

На запрошення комітета Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування 28 лютого міський голова Микола Бакшеєв, керуючий справами виконкому Денис Коваленко та начальник відділу-адміністратор ЦНАП в м.Первомайський Людмила Косінова взяли участь в засіданні,

на якому було підписано Меморандум про включення, співпрацю та партнерство між Всеукраїнською асоціацією центрів надання адміністративних послуг та центром надання адміністративних послуг міста Первомайський. Від імені Асоціації меморандум підписала голова Наталія Шамрай.

Завдяки Меморандуму наше місто отримає допомогу, спрямовану на вдосконалення та дотримання стандартів центрів надання адміністративних послуг. Насамперед - це сприяння у вирішенні проблемних питань, отримання практичної допомоги в розробці проектів реформування системи адміністративних послуг, долучення до фінансування проектів міжнародних донорських організацій, навчання персоналу ЦНАП.
Також підписання Меморандуму може стати підґрунтям для впровадження нових екстериторіальних послуг, що сприятиме надходженню додаткових коштів до міського бюджету.

ПЕРВОМАЙСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Тел/факс: (05748) 3-21-41
E-mail: pervomaisky@ukr.net
Адреса: просп. 40 років Перемоги, 1,