Активізація роботи постійно діючої комісії з нагляду за дотриманням Правил благоустрою міста

З початку 2018 року комісією з нагляду за дотриманням Правил благоустрою міста було проведено 21 рейд по території міста Первомайський з метою виявлення об’єктів бізнесу, на прилеглій території яких не дотримуються Правил благоустрою міста.

Виявлені порушення фіксуються, а суб’єктам господарювання вручаються письмові попередження про необхідність утримання своєї та прилеглої території в належному санітарному стані.

В разі невиконання попереджень винні особи притягуються до адміністративної відповідальності.

Так, за період січень-лютий було складено 4 адміністративні протоколи за ст.152 КУпАП, «Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів» та притягнуто до відповідальності 4 суб’єкти господарювання з загальною сумою штрафів 3400 грн.
Нагадуємо, що суб’єкти господарювання всіх форм власності можуть бути притягнуті до адміністративної відповідальності за:
- неприбрані урни для сміття, які знаходяться на прилеглій до об’єктів бізнесу території; - відсутність договору про вивіз та утилізацію відходів;
- неприбирання або невчасне прибирання прилеглої території від сміття, опалого листя, а в зимовий період від снігу, льоду та бурульок.
Підкреслюємо, що першочерговим завданням комісії є не покарання, а покращення стану благоустрою міста для створення комфортних умов існування для жителів нашого міста.
Звертаємось до всіх суб’єктів господарювання з проханням утримувати свою та прилеглу територію в належному санітарному стані, слідкувати за естетичним та технічним станом урн, їх щоденним прибиранням.
Детально з правилами благоустрою можна ознайомитись на офіційному сайті Первомайської міської ради в розділі «Поточна діяльність» підрозділ «Житлово-комунальне господарство» або зателефонувавши до відділу житлово-комунального господарства (05748) 3-50-27.


Відділ житлово-комунального господарства

Мобільна версія | Повна версія
Ви тут

Контакти

ПЕРВОМАЙСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Тел/факс: (05748) 3-21-41
E-mail: pervomaisky@ukr.net
Адреса: просп. 40 років Перемоги, 1,
м.Первомайський, Харківська обл.,
Україна, 64102

 

 

За повного або часткового використання матеріалів посилання на сайт (для Інтернет-видань гіперпосилання) обов'язкове

 

Ми живемо в Україні!

БЮДЖЕТ УЧАСТІ

Відвідувачі

244624
Сьогодні
Вчора
Цей тиждень
Минулий тиждень
Цей місяць
Минулий місяць
Вся статистика
8
296
304
239346
7920
5442
244624

Ваш IP: 34.203.213.116
Server Time: 2019-01-22 00:40:53
Счетчик joomla