Бюджет участі: нові можливості для міста Первомайський

Наше місто подало заявку на конкурс, результатом перемоги в якому є подальша участь у проекті "Підтримка впровадження та розвитку громадського бюджету", що реалізується Фундацією українсько-польської співпраці ПАУСІ

у рамках проекту "Підтримка територіальних громад України у зв'язку зі збільшенням кількості внутрішньо переміщених осіб" і є однією з ініціатив інфраструктурної програми для України та виконується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.


6 березня в міській раді відбувся перший візит заступника директора Фундації ПАУСІ Костянтина Плоского, експерта проекту Анни Ніколенко-Баєвої, координатора федеральної компанії GIZ Олексія Лиска. В заході взяли участь міський голова Микола Бакшеєв, перший заступник міського голови Антон Орєхов, секретар міської ради Сергій Чемшит, керуючий справами виконкому Денис Коваленко та представники міської Координаційної ради з питань впровадження бюджету участі.
В ході зустрічі міська влада поділилась власним досвідом з впровадження бюджету участі у місті, звернувши увагу на проблемні моменти, які виникли в результаті його реалізації.
Під час спілкування було обговорено можливість подальшої співпраці у рамках зазначеного Проекту, направленого на впровадження, популяризацію та розвиток бюджету участі з застосуванням передового досвіду українських, польських і грузинських експертів-практиків.

Мобільна версія | Повна версія
Ви тут

Контакти

ПЕРВОМАЙСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Тел/факс: (05748) 3-21-41
E-mail: pervomaisky@ukr.net
Адреса: просп. 40 років Перемоги, 1,
м.Первомайський, Харківська обл.,
Україна, 64102

 

 

За повного або часткового використання матеріалів посилання на сайт (для Інтернет-видань гіперпосилання) обов'язкове

 

Ми живемо в Україні!

Відвідувачі

182015
Сьогодні
Вчора
Цей тиждень
Минулий тиждень
Цей місяць
Минулий місяць
Вся статистика
48
262
680
179895
5076
6461
182015

Ваш IP: 54.162.163.181
Server Time: 2018-05-24 10:44:27
Счетчик joomla