Відкрита першість міста з волейболу завершилась

З 28 січня по 11 березня в спорткомплексі «Ангар спорт» проходили змагання з волейболу «Відкрита першість міста серед чоловічих команд».

Протягом 1,5 місяця команди боролися за звання найсильнішої команди міста. У змаганнях взяли участь 8 команд: КЛС «Рандеву», «Збірна», «Молодіжка», «Інпласт», «Зліт», «Лозова», «Держслужба» і поза конкурсом команда ДЮСШ.
Всі ігри проводилися за коловою системою і пройшли у впертій боротьбі, хлопці боролися за кожен м'яч до кінця.
Протягом всього турніру лідирували команди «Рандеву» і «Лозова», які і розіграли між собою I і II місця. Противники раз у раз перехоплювали ініціативу, намагаючись завершити поєдинок на свою користь. Першу і другу партію виграла команда «Рандеву», в третій і четвертій - «Лозова», п'ята гра закінчилася на користь команди «Рандеву».
За III і IV місця до останньої гри змагались команди «Збірна», «Інпласт», «Молодіжка». Переможці визначилися тільки при підрахунку очок. III місце зайняла команда «Збірна».
У підсумку місця розподілилися наступним чином:
1 місце - КЛС «Рандеву», 2 місце - «Лозова», 3 місце - «Збірна», 4 місце - «Інпласт», 5 місце - «Зліт» 6 місце - «Молодіжка», 7 місце - «Держслужба»

Глядачі були свідками яскравих перемог і прикрих поразок. Нагородження переможців змагань провів міський голова Микола Бакшеєв. Грамотами та грошовими преміями були відзначені гравці в номінаціях: «Кращий гравець» (Універсальний) - Гуцал Андрій,
«Кращий блокуючий» - Дмитрієв Олексій, «Кращий зв’язковий» - Хмелевський Юрій, «Кращий нападник» - Віднійчук Максим, «Приз глядацьких симпатій» дістався Дідаєвій Ганні.
Хочеться відзначити згуртованість команд, атмосферу доброзичливості, відмінну спортивну форму всіх учасників. А також злагодженість і професіоналізм команди суддів: Підгорного Миколи Івановича, Сосницького Олександра Івановича, Рачинського Петра Аркадійовича, Рябцева Валерія Володимировича.

Ніна Харченко

ПЕРВОМАЙСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Тел/факс: (05748) 3-21-41
E-mail: pervomaisky@ukr.net