ПРОГРАМА «Громадський бюджет на сході України – інтеграція заради розвитку»

Дата: 27.03.2018 р. о 12:00

Місце:Запорізька міська рада, великий зал (пр. Соборний, 206)

Ключові доповідачі:

• Анатолій Пустоваров, заступник Запорізького міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради (tbc)
  • Майк Маттес, директор проекту «Підтримка територіальних громад України у зв’язку зі збільшенням кількості внутрішньо переміщених осіб»
  • Костянтин Плоский, заступник директора Фундації українсько-польської співпраці ПАУСІ
  • Андрій Полтавець, заступник Криворізького міського голови
  • Віталій Манич, голова Чернігівської селищної ОТГ
  • Катерина Акула, голова координаційної ради з питань громадського бюджету м. Запоріжжя

Модератор: Леонід Донос, координатор проектів Фундації українсько-польської співпраці ПАУСІ

12.00 – 13.00

1. Прес-конференція

Вітальна промова. Презентація проекту Громадського бюджету та його учасників – міста та об’єднані територіальні громади Запорізької, Дніпропетровської та Харківської областей:

• «Досвід впровадження громадського бюджету в м. Запоріжжя»

Анатолій Пустоваров, заступник Запорізького міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради (tbc);

Катерина Акула, голова координаційної ради з питань громадського бюджету м. Запоріжжя

• «Підтримка GIZ в ініціюванні партисипативних процесів (громадського бюджету) на Сході України з метою покращення послуг державних установ та підвищення їх прозорості»

• «Мета та завдання проекту. Відбір учасників та заплановані заходи»

• «Досвід перших років впровадження громадського бюджету в Кривому Розі»

Андрій Полтавець, заступник Криворізького міського голови

• «Перспективи громадського бюджету на рівні ОТГ»

Віталій Манич, голова Чернігівської селищної ОТГ

2. Запитання та відповіді (сесія для журналістів)

13.00 – 13.30

Кава пауза

13.30 – 16.00

1. Панельна дискусія «Громадський бюджет України: уроки перших трьох років» (для учасників проекту):

• Оксана Деркач, секретар Полтавської міської ради
  • Марина Багрніцева, начальник фінансового управління Сєвєродонецької міської ради
  • Юлія Лефтер, секретар Бердичівської міської ради

Під час дискусії спікери поділяться досвідом впровадження громадського бюджету, історіями успіху та викликами, які виникають на шляху реалізації бюджетів участі.

2. Питання до обговорення з учасниками панельної дискусії:

• Що треба врахувати на початку процесу громадського бюджету?
  • Яку інформацію потрібно донести мешканцям?
  • Як врахувати потреби різних соціальних груп та територій?
  • Чи дійсно ми можемо говорити про інклюзивний процес?
  • Як ідеї, отримані у громадському бюджеті, використовуються за його межами?
  • Як громадський бюджет впливає на громадську освіту?

Наші партнери:

Капітальний ремонт дитячого садка № 5 (ремонт покрівлі, заміна вікон) – 1283,283 тис.грн.

Капітальний ремонт покрівлі ЗОШ №5 - 1300,713 тис.грн.
В дошкільні навчальні заклади міста придбано дитячі меблі - 1115,800 тис.грн.
Придбано меблі в ЗОШ №2 - 120,000 тис.грн.,
Придбано меблі, мультимедійне обладнання та 10 комп’ютерів в ЗОШ №5 - 134,0 тис.грн
Придбано офісне обладнання для Центру надання адміністративних послуг - 221,298 тис.грн.
Придбано в пологове відділення ЦРБ медичне обладнання - 563,000 тис.грн.
Придбано для Палацу культури «Хімік» сучасну звукову апаратуру - 599,732 тис.грн.
Капітальний ремонт спортивної зали ЗОШ №2 - 1506,016 тис.грн.
Капітальний ремонт ЗОШ №2 - 8989,680 тис.грн.
Капітальний ремонт по заміні алюмінієвих вітражів на енергозберігаючі в будівлі Палацу культури «Хімік» - 1513,099 тис.грн.
Капітальний ремонт центральної міської бібліотеки - 1273,151 тис.грн.
Капітальний ремонт частини пологового відділення ЦРЛ - 4608,706 тис.грн.
Побудовано спортивний майданчик зі штучним покриттям - 2378,087 тис.грн.
Молодіжному центру «KOMORA» на базі центральної міської бібліотеки закуплено меблі та обладнання - 231,240 тис.грн.
Отримано в ЦНАП дитячий куточок для відвідувачів з дітьми, кейс “ Мобільний Офіс ”.

Придбано 60 комп’ютерів, 3 інформаційні кіоски, меблі, медтехніка, тренажери для фізіотерапевтичного відділення Перво-майської ЦРЛ, капітальний ремонт відділення – 4045,245 тис.грн.

Проведено тренінги в рамках проекту «Розвиток партисипативної демократії в м.Первомайський» - 27,902 тис.грн.

Капітальний ремонт групи в ДНЗ № 5 - 506,683 тис.грн.

Капітальний ремонт групи в ДНЗ № 10 - 365,924 тис.грн.
Улаштовано спортивний майданчик з вуличними тренажерами - 217,137 тис.грн

Підтримка впровадження та розвитку громадського бюджету - 32,000 тис. грн.

Встановлено 30 (тридцять) камер відеоспостереження - 262,078 тис.грн.

Проект ЄС «Угода мерів – Схід»

Розробка планів місцевого економічного розвитку для підписантів Ініціативи ЄС «Мери за Економічне Зростання» (M4EG)