Пілотний проект із залученням до роботи членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб

Управління соціального захисту Первомайської ради повідомляє що на території Харківської області продовжено термін дії реалізації Пілотного проекту із залученням до роботи членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб.

Учасниками пілотного проекту є непрацюючі працездатні особи з числа:
– членів малозабезпечених сімей, які отримують державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям;
– внутрішньо переміщених осіб.
З метою участі в пілотному проекті зазначеним особам необхідно звернутися до управління соціального захисту населення за місцем фактичного проживання/перебування та подати відповідну заяву встановленого зразку.
Залучення учасників пілотного проекту до роботи здійснюється державною службою зайнятості шляхом:
- сприяння працевлаштуванню, в тому числі на нові робочі місця; - надання безвідсоткової фінансової допомоги на поворотній основі для організації підприємницької діяльності; - пропонування участі в громадських роботах.
Дохід за шість місяців, отриманий учасником пілотного проекту у період участі в пілотному проекті, не враховується під час призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям.
Для з’ясування додаткових питань просимо звертатись до Управління соціального захисту населення Первомайської міської ради за адресою: м. Первомайський, 4 м-н. буд. 21, каб. 23 або за телефоном: (05748) 3-53-84.

ПЕРВОМАЙСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Тел/факс: (05748) 3-21-41
E-mail: pervomaisky@ukr.net
Адреса: просп. 40 років Перемоги, 1,