«Громадський бюджет на сході України – інтеграція заради розвитку»: у Запорізькій, Дніпропетровській та Харківській областях стартує масштабний проект

27 березня у приміщенні Запорізької міської ради відбулась прес-конференція з нагоди презентації проекту «Громадський бюджет на сході України – інтеграція заради розвитку», в якій взяв участь перший заступник міського голови А.В.Орєхов.

Проект реалізується Фундацією українсько-польської співпраці ПАУСІ у рамках ініціативи «Підтримка територіальних громад України у зв’язку зі збільшенням кількості внутрішньо переміщених осіб», що виконується Німецьким товариством міжнародного співробітництва GIZ за дорученням уряду Німеччини. Проектом передбачено розробку та впровадження механізму громадського бюджету в 10 містах і громадах, які були обрані з 32 проектних заявок експертами ПАУСІ та GIZ на конкурсній основі.

м.Первомайський було відібрано для участі у цьому проекті. В рамках проекту передбачено проведення тренінгів та семінарів, пошук та потім навчання локальних модераторів, які будуть допомагати мешканцям готувати свої проекти на конкурс, буде проведена масштабна інформаційна кампанія та надана експертна допомога в аналізі нормативних документів та положень.

ПЕРВОМАЙСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Тел/факс: (05748) 3-21-41
E-mail: pervomaisky@ukr.net
Адреса: просп. 40 років Перемоги, 1,