В продовження теми насильства…

4 квітня в малому залі Первомайського міськвиконкому відбулося заплановане засідання "круглого" столу щодо профілактики насильства з метою ефективної роботи всіх суб'єктів соціальної роботи при реалізації 3У "Про запобігання та протидію домашньому насильству".

В засіданні взяли участь заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Н.П.Харченко, представники управління соціального захисту населення, центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служби у справах дітей, відділу поліції, відділу освіти, охорони здоров'я. З питанням щодо основних положень вищезгаданого Закону виступила начальник УСЗН Сторожева В. Г., про забезпечення ефективної взаємодії всіх суб'єктів соціальної роботи наголосила заступник міського голови - Харченко Н. П.. Центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді продовжується організація та проведення інформаційно роз'яснювальної роботи серед нашого населення, інформування про основні положення Закону, формування нетерпимого ставлення до проявів різних видів насильства.

С.Г.Ципишева, директор ЦСССДМ

ПЕРВОМАЙСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Тел/факс: (05748) 3-21-41
E-mail: pervomaisky@ukr.net