Нарада з питань організації та проведення благоустрою на території міста

11 квітня відбулася апаратна нарада стосовно виконання заходів з благоустрою в рамках проведення щорічної акції "За чисте довкілля" та Всеукраїнського Дня благоустрою.

В нараді взяли участь міський голова Микола Бакшеєв, секретар міської ради Сергій Чемшит, перший заступник міського голови Антон Орєхов, заступники міського голови з питань діяльності виконавчих органів Ніна Харченко та Володимир Сторожев, керуючий справами виконавчого комітету Денис Коваленко, керівники структурних підрозділів міськвиконкому, представники комунальних, державних підприємств, установ та організацій.

В ході наради було обговорено проведення заходів з благоустрою та наведення чистоти і порядку на території міста Первомайський та визначені терміни виконання намічених заходів.

Особливу увагу приділено приведенню до належного естетичного та санітарного стану прибудинкових територій, дитячих та спортивних майданчиків, парків, міського скверу, інших об’єктів масового перебування та відпочинку населення. прибирання узбіччя доріг і прилеглих до них територій, завезення піску на кладовище, виявлення аварійних дерев.

Важливим в проведенні робіт з благоустрою залишається питання залучення безробітних.
Підсумовуючи нараду, міський голова Микола Бакшеєв наголосив на необхідності залучення широких кіл громадськості, службовців та робітників підприємств, установ і організацій до робіт з благоустрою та підкреслив важливість здійснення належного контролю за проведенням запланованих заходів.

ПЕРВОМАЙСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Тел/факс: (05748) 3-21-41
E-mail: pervomaisky@ukr.net
Адреса: просп. 40 років Перемоги, 1,