44 сесія міської ради 7 скликання

26 квітня відбулась чергова 44 сесія міської ради 7 скликання.

Депутати проголосували за Програму розвитку інфраструктури старої частини м. Первомайський на 2018-2020 роки», яка передбачає покращення існуючої інфраструктури цієї частини міста, а саме інженерних мереж і споруд, в тому числі водопровідно-каналізаційних, теплових твердого покриття доріг та тротуарів, зовнішнього освітлення.

Також була прийнята Програма ремонту багатоквартирних житлових будинків міста Первомайський на 2018 рік, метою якої є забезпечення сталого безаварійного функціонування багатоквартирних житлових будинків, забезпечення нормативних умов проживання, недопущення старіння та можливої подальшої руйнації житлового фонду в перехідний період до моменту прийняття житлового фонду на баланс та в управління ефективним власником. Програмою визначено мінімальний внесок співфінансування мешканців, співвласників житлових будинків, органів самоорганізації населення складає 5% від загальної вартості об’єкту будівництва для капітального ремонту і 50% від вартості необхідних матеріалів, для проведення поточного ремонту.

Про виконання бюджету міста за 1 квартал 2018 року та внесення змін до бюджету доповідала начальник фінуправління Ірина Демиденко. Відповідно до прийнятого рішення з місцевого бюджету буде виділено 1 млн. на поточний ремонт доріг.

Депутати також затвердили Порядок забезпечення харчуванням за рахунок коштів місцевого бюджету учасників спортивних заходів у розмірі150 тис грн.

Проект рішення про припинення діяльності Первомайської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 не набрав потрібної кількості голосів депутатів, тому рішення прийнято не було.

Потім депутати встановили розмір кошторисної заробітної плати при визначенні вартості будівництва у 2018 році, внесли зміни до Програми соціального захисту населення м. Первомайський на 2018 рік, прийняли до комунальної власності територіальної громади м. Первомайський багаторічні насадження - дерева та передали їх на баланс КП «Жилсервіс».

Серед додаткових питань депутати розглянули та затвердили Програму розвитку охорони здоров’я населення м.Первомайський на вторинному рівні на період 2018-2020 р.р., Програму розвитку охорони здоров’я населення м.Первомайський на засадах сімейної медицини на поточний рік. Програми розвитку місцевого самоврядування в м. Первомайський на 2018 рік та ін.

ПЕРВОМАЙСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Тел/факс: (05748) 3-21-41
E-mail: pervomaisky@ukr.net
Адреса: просп. 40 років Перемоги, 1,