Мітинг-реквієм з нагоди Дня пам’яті і примирення та Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

9 травня 2018 року в м. Первомайський відбувся мітинг-реквієм з нагоди Дня пам’яті і примирення та Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Відзначення 73-річниці Дня Перемоги розпочалось з урочистої ходи до Вічного вогню.

В заході взяли участь керівники міста та району, депутати, представники підприємств, установ, організацій, учнівська молодь, представники духовенства, жителі та гості міста.

Міський голова Микола Бакшеєв, який відкрив мітинг привітав всіх зі святом, зазначивши, що пам’ять війни – це пам’ять серця. ЇЇ сувора правда залишається з нами як уособлення безприкладної мужності, патріотизму, тяжкої праці та вічної скорботи за тими, хто поклав на вівтар Перемоги найдорожче – життя. Цю пам’ять несуть крізь роки все нові покоління, схиляючись у шані перед своїми батьками і дідами, солдатами Другої світової – живими і полеглими.

Також під час мітингу до присутніх звернулися із словами глибокої поваги на адресу справжніх патріотів, мужніх захисників, які нині обороняють нашу Вітчизну в зоні антитерористичної операції і віддають своє життя за Україну, її незалежність і цілісність.

Після літературно-музичної композиції, яку підготували працівники ПК «Хімік», первомайці хвилиною мовчання та покладанням квітів до Вічного вогню вшанували тих, хто віддав життя для врятування людей і рідної землі.

ПЕРВОМАЙСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Тел/факс: (05748) 3-21-41
E-mail: pervomaisky@ukr.net
Адреса: просп. 40 років Перемоги, 1,