Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/uh212785/domains/pervom-rada.gov.ua/public_html/components/com_content/models/articles.php on line 497

Warning: array_merge() [function.array-merge]: Argument #2 is not an array in /home/uh212785/domains/pervom-rada.gov.ua/public_html/modules/mod_bt_contentslider/classes/content.php on line 153

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/uh212785/domains/pervom-rada.gov.ua/public_html/modules/mod_bt_contentslider/classes/content.php on line 171

Warning: array_chunk() expects parameter 1 to be array, null given in /home/uh212785/domains/pervom-rada.gov.ua/public_html/modules/mod_bt_contentslider/mod_bt_contentslider.php on line 35
No result...

Шановні роботодавці міста Первомайський!

Управління соціального захисту населення Первомайської міської ради нагадує Вам, що професійне навчання працівників на виробництві спрямоване на підвищення якості професійного складу працівників, формування у них високого професіоналізму, майстерності, сучасного економічного мислення, вміння працювати в нових економічних умовах та забезпечення на цій основі високої продуктивної праці і ефективної зайнятості.

У зв’язку з цим Управління інформує про те, що з метою реалізації положень Закону України « Про професійний розвиток працівників» та удосконалення організації професійного навчання працівників, спільним наказом Мінсоцполітики та МОН від 15.01.2018 № 34/33 затверджено Зміни до Положення про професійне навчання кадрів на виробництві (далі – Положення), затвердженого наказом Міністерства праці та соціальної політики України, Міністерства освіти і науки України від 26.03.2001 № 127/151. Зазначені зміни, зокрема, стосуються організації здійснення роботодавцями формального та неформального професійного навчання працівників, а саме:
- в п.2.1 Положення зазначається, що за результатами формального професійного навчання працівників видаються документи про освіту, зразки яких затверджено такими постановами Кабінету Міністрів України: «Про документи про загальну середню та професійно-технічну освіту державного зразка і додатки до них» від 22 липня 2015 року № 645; «Про документи про вищу освіту (наукові ступені) державного зразка» від 31 березня 2015 року № 193
- за результатами неформального навчання видається довідка, в якій зазначаються професія (спеціальність), кваліфікація, за якою здійснювалось навчання, напрям підвищення кваліфікації, строки навчання.
Торкнулися зміни і оформлення результатів неформального навчання за робітничими професіями . Згідно з Наказом № 34/33 їх потрібно підтверджувати у порядку, затвердженому постановою Кабміну від 15 травня 2013 року № 340 «Про затвердження Порядку підтвердження результатів неформального професійного навчання осіб за робітничими професіями». Перелік робітничих професій, за якими здійснюється підтвердження результатів неформального професійного навчання осіб за робітничими професіями, затверджено наказом Міністерства соціальної політики від 23 грудня 2013 року № 886.
На сьогодні, підтвердження результатів неформального професійного навчання осіб за робітничими професіями здійснюють 3 суб`єкти ( Вище комерційне училище Київського національного торговельно-економічного університету, ДНЗ «Одеський ЦПТО державної служби зайнятості», ДНЗ «Рівненський ЦПТО державної служби зайнятості»).
Звертаємо увагу на те, що розвиток системи підтвердження результатів неформального професійного навчання за робітничими професіями дасть змогу вирішити проблему визначення кваліфікації працівників, підвищити їх конкурентоспроможність, швидко пристосовуватись до змін на ринку праці, оволодіти актуальними професіями та відповідати вимогам роботодавця.

ПЕРВОМАЙСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Тел/факс: (05748) 3-21-41
E-mail: pervomaisky@ukr.net
Адреса: просп. 40 років Перемоги, 1,