Шановні роботодавці міста Первомайський!

Управління соціального захисту населення Первомайської міської ради нагадує Вам, що професійне навчання працівників на виробництві спрямоване на підвищення якості професійного складу працівників, формування у них високого професіоналізму, майстерності, сучасного економічного мислення, вміння працювати в нових економічних умовах та забезпечення на цій основі високої продуктивної праці і ефективної зайнятості.

У зв’язку з цим Управління інформує про те, що з метою реалізації положень Закону України « Про професійний розвиток працівників» та удосконалення організації професійного навчання працівників, спільним наказом Мінсоцполітики та МОН від 15.01.2018 № 34/33 затверджено Зміни до Положення про професійне навчання кадрів на виробництві (далі – Положення), затвердженого наказом Міністерства праці та соціальної політики України, Міністерства освіти і науки України від 26.03.2001 № 127/151. Зазначені зміни, зокрема, стосуються організації здійснення роботодавцями формального та неформального професійного навчання працівників, а саме:
- в п.2.1 Положення зазначається, що за результатами формального професійного навчання працівників видаються документи про освіту, зразки яких затверджено такими постановами Кабінету Міністрів України: «Про документи про загальну середню та професійно-технічну освіту державного зразка і додатки до них» від 22 липня 2015 року № 645; «Про документи про вищу освіту (наукові ступені) державного зразка» від 31 березня 2015 року № 193
- за результатами неформального навчання видається довідка, в якій зазначаються професія (спеціальність), кваліфікація, за якою здійснювалось навчання, напрям підвищення кваліфікації, строки навчання.
Торкнулися зміни і оформлення результатів неформального навчання за робітничими професіями . Згідно з Наказом № 34/33 їх потрібно підтверджувати у порядку, затвердженому постановою Кабміну від 15 травня 2013 року № 340 «Про затвердження Порядку підтвердження результатів неформального професійного навчання осіб за робітничими професіями». Перелік робітничих професій, за якими здійснюється підтвердження результатів неформального професійного навчання осіб за робітничими професіями, затверджено наказом Міністерства соціальної політики від 23 грудня 2013 року № 886.
На сьогодні, підтвердження результатів неформального професійного навчання осіб за робітничими професіями здійснюють 3 суб`єкти ( Вище комерційне училище Київського національного торговельно-економічного університету, ДНЗ «Одеський ЦПТО державної служби зайнятості», ДНЗ «Рівненський ЦПТО державної служби зайнятості»).
Звертаємо увагу на те, що розвиток системи підтвердження результатів неформального професійного навчання за робітничими професіями дасть змогу вирішити проблему визначення кваліфікації працівників, підвищити їх конкурентоспроможність, швидко пристосовуватись до змін на ринку праці, оволодіти актуальними професіями та відповідати вимогам роботодавця.

Наші партнери:

Капітальний ремонт дитячого садка № 5 (ремонт покрівлі, заміна вікон) – 1283,283 тис.грн.

Капітальний ремонт покрівлі ЗОШ №5 - 1300,713 тис.грн.
В дошкільні навчальні заклади міста придбано дитячі меблі - 1115,800 тис.грн.
Придбано меблі в ЗОШ №2 - 120,000 тис.грн.,
Придбано меблі, мультимедійне обладнання та 10 комп’ютерів в ЗОШ №5 - 134,0 тис.грн
Придбано офісне обладнання для Центру надання адміністративних послуг - 221,298 тис.грн.
Придбано в пологове відділення ЦРБ медичне обладнання - 563,000 тис.грн.
Придбано для Палацу культури «Хімік» сучасну звукову апаратуру - 599,732 тис.грн.
Капітальний ремонт спортивної зали ЗОШ №2 - 1506,016 тис.грн.
Капітальний ремонт ЗОШ №2 - 8989,680 тис.грн.
Капітальний ремонт по заміні алюмінієвих вітражів на енергозберігаючі в будівлі Палацу культури «Хімік» - 1513,099 тис.грн.
Капітальний ремонт центральної міської бібліотеки - 1273,151 тис.грн.
Капітальний ремонт частини пологового відділення ЦРЛ - 4608,706 тис.грн.
Побудовано спортивний майданчик зі штучним покриттям - 2378,087 тис.грн.
Молодіжному центру «KOMORA» на базі центральної міської бібліотеки закуплено меблі та обладнання - 231,240 тис.грн.
Отримано в ЦНАП дитячий куточок для відвідувачів з дітьми, кейс “ Мобільний Офіс ”.

Придбано 60 комп’ютерів, 3 інформаційні кіоски, меблі, медтехніка, тренажери для фізіотерапевтичного відділення Перво-майської ЦРЛ, капітальний ремонт відділення – 4045,245 тис.грн.

Проведено тренінги в рамках проекту «Розвиток партисипативної демократії в м.Первомайський» - 27,902 тис.грн.

Капітальний ремонт групи в ДНЗ № 5 - 506,683 тис.грн.

Капітальний ремонт групи в ДНЗ № 10 - 365,924 тис.грн.
Улаштовано спортивний майданчик з вуличними тренажерами - 217,137 тис.грн

Підтримка впровадження та розвитку громадського бюджету - 32,000 тис. грн.

Встановлено 30 (тридцять) камер відеоспостереження - 262,078 тис.грн.

Проект ЄС «Угода мерів – Схід»

Розробка планів місцевого економічного розвитку для підписантів Ініціативи ЄС «Мери за Економічне Зростання» (M4EG)