«Ніч музеїв» у Первомайському краєзнавчому музеї

В Міжнародний день музеїв в нашому музеї відбулася міжнародна акція "Ніч музеїв". Значною історичною подією для нашого міста в цей день стала презентація художнього портрету Олександра Федоровича Лихачова, написаного Романом Федорченко.

Робота над портретом потребувала не тільки майстерності художника, який писав його по єдиній чорно-білій світлині, яка збереглася, але і науково-дослідної роботи співробітників музею. На виставці були представлені стенди з матеріалами про династію поміщиків Лихачових та їх внесок в розвиток нашого регіону. На честь генерал-лейтенанта О. Ф. Лихачова, маєток якого знаходився в с. Сиваш, названа залізнична станція в нашому місті, і до 1952 року селище при станції називалося "Лихачове". На презентації виступили директор музею Марина Логінова, яка розповіла про династію Лихачових та заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Ніна Харченко, вона привітала співробітників музею з професійним святом і вручила почесні грамоти. Секретар міської ради ветеранів Надія Євдокимова також привітала з відкриттям виставки та зі святом і вручила грамоту директору музею. Наступним цікавим заходом став майстер-клас зі створення макету Олексіївської фортеці, який провела Людмила Федорченко, автор громадського проекту "Первомайщина-територія історичної спадщини".
Яскравим закінчення святкового дня стало інтерактивне заняття з музейної арт-терапії (по виставці народної творчості, виставці Романа Федорченко "Палітра душі" і виставці репродукцій картин М.К.Реріха "Мир через Культуру") для учнів Дитячої школи мистецтв. Темою заняття була краса мистецтва і значення Краси, що впливає на свідомість людини і її життя. Результатом стала творча робота дітей і чудові малюнки, що вражають глибиною думки і яскравими незвичайними образами. Цей захід демонструє інноваційну діяльність музею і нові методи роботи з дітьми.

Марина Логінова, директор краєзнавчого музею

ПЕРВОМАЙСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Тел/факс: (05748) 3-21-41
E-mail: pervomaisky@ukr.net