«Ніч музеїв» у Первомайському краєзнавчому музеї

В Міжнародний день музеїв в нашому музеї відбулася міжнародна акція "Ніч музеїв". Значною історичною подією для нашого міста в цей день стала презентація художнього портрету Олександра Федоровича Лихачова, написаного Романом Федорченко.

Робота над портретом потребувала не тільки майстерності художника, який писав його по єдиній чорно-білій світлині, яка збереглася, але і науково-дослідної роботи співробітників музею. На виставці були представлені стенди з матеріалами про династію поміщиків Лихачових та їх внесок в розвиток нашого регіону. На честь генерал-лейтенанта О. Ф. Лихачова, маєток якого знаходився в с. Сиваш, названа залізнична станція в нашому місті, і до 1952 року селище при станції називалося "Лихачове". На презентації виступили директор музею Марина Логінова, яка розповіла про династію Лихачових та заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Ніна Харченко, вона привітала співробітників музею з професійним святом і вручила почесні грамоти. Секретар міської ради ветеранів Надія Євдокимова також привітала з відкриттям виставки та зі святом і вручила грамоту директору музею. Наступним цікавим заходом став майстер-клас зі створення макету Олексіївської фортеці, який провела Людмила Федорченко, автор громадського проекту "Первомайщина-територія історичної спадщини".
Яскравим закінчення святкового дня стало інтерактивне заняття з музейної арт-терапії (по виставці народної творчості, виставці Романа Федорченко "Палітра душі" і виставці репродукцій картин М.К.Реріха "Мир через Культуру") для учнів Дитячої школи мистецтв. Темою заняття була краса мистецтва і значення Краси, що впливає на свідомість людини і її життя. Результатом стала творча робота дітей і чудові малюнки, що вражають глибиною думки і яскравими незвичайними образами. Цей захід демонструє інноваційну діяльність музею і нові методи роботи з дітьми.

Марина Логінова, директор краєзнавчого музею

Наші партнери:

Капітальний ремонт дитячого садка № 5 (ремонт покрівлі, заміна вікон) – 1283,283 тис.грн.

Капітальний ремонт покрівлі ЗОШ №5 - 1300,713 тис.грн.
В дошкільні навчальні заклади міста придбано дитячі меблі - 1115,800 тис.грн.
Придбано меблі в ЗОШ №2 - 120,000 тис.грн.,
Придбано меблі, мультимедійне обладнання та 10 комп’ютерів в ЗОШ №5 - 134,0 тис.грн
Придбано офісне обладнання для Центру надання адміністративних послуг - 221,298 тис.грн.
Придбано в пологове відділення ЦРБ медичне обладнання - 563,000 тис.грн.
Придбано для Палацу культури «Хімік» сучасну звукову апаратуру - 599,732 тис.грн.
Капітальний ремонт спортивної зали ЗОШ №2 - 1506,016 тис.грн.
Капітальний ремонт ЗОШ №2 - 8989,680 тис.грн.
Капітальний ремонт по заміні алюмінієвих вітражів на енергозберігаючі в будівлі Палацу культури «Хімік» - 1513,099 тис.грн.
Капітальний ремонт центральної міської бібліотеки - 1273,151 тис.грн.
Капітальний ремонт частини пологового відділення ЦРЛ - 4608,706 тис.грн.
Побудовано спортивний майданчик зі штучним покриттям - 2378,087 тис.грн.
Молодіжному центру «KOMORA» на базі центральної міської бібліотеки закуплено меблі та обладнання - 231,240 тис.грн.
Отримано в ЦНАП дитячий куточок для відвідувачів з дітьми, кейс “ Мобільний Офіс ”.

Придбано 60 комп’ютерів, 3 інформаційні кіоски, меблі, медтехніка, тренажери для фізіотерапевтичного відділення Перво-майської ЦРЛ, капітальний ремонт відділення – 4045,245 тис.грн.

Проведено тренінги в рамках проекту «Розвиток партисипативної демократії в м.Первомайський» - 27,902 тис.грн.

Капітальний ремонт групи в ДНЗ № 5 - 506,683 тис.грн.

Капітальний ремонт групи в ДНЗ № 10 - 365,924 тис.грн.
Улаштовано спортивний майданчик з вуличними тренажерами - 217,137 тис.грн

Підтримка впровадження та розвитку громадського бюджету - 32,000 тис. грн.

Встановлено 30 (тридцять) камер відеоспостереження - 262,078 тис.грн.

Проект ЄС «Угода мерів – Схід»

Розробка планів місцевого економічного розвитку для підписантів Ініціативи ЄС «Мери за Економічне Зростання» (M4EG)