Засідання виконавчого комітету 30.05.18р.

Планове засідання виконавчого комітету відбулось 30 травня 2018 року. На ньому першим було розглянуто питання про підсумки роботи підприємств житлово-комунального господарства міста в осінньо-зимовий період 2017-2018 р.р. та заходи щодо підготовки до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 р.р.

Доповідач - начальник відділу житлово-комунального господарства Олександр Лозовський повідомив, що стан проходження комунальними підприємствами міста опалювального сезону характеризується наступними показниками:
По житловому фонду:
Підготовлено до опалювального сезону 203 житлові будинки. Протягом всього осінньо-зимового періоду працівниками КП «Жилсервіс» проводилися регулярні огляди житлового фонду на предмет виявлення пошкоджень вхідних дверей, стану під'їзних козирків, стану сходових кліток, віконних рам та скління у під’їздах та ін.
По об’єктах водопровідно-каналізаційного господарства:
Було підготовлено у встановлені строки: водопровідну насосну станцію, 2 каналізаційні насосні станції, каналізаційні очисні споруди та 3 свердловини.
Протягом осінньо-зимового періоду мали місце пориви у системі водопровідних мереж міста через зношеність даних мереж на 75 %. Працівниками ПКВУ ВКГ було успішно усунуто дані аварії.
По об’єктах теплового господарства:
Опалювальний сезон пройшов задовільно. Значних аварійних ситуацій, що б могли привести до перебоїв у теплопостачанні, не виникало. Відпуск теплової енергії проходив згідно з температурним графіком без відхилень.
Роботу комунальних підприємств міста в осінньо-зимовий період 2017-2018 років було визнано задовільною. Також були затверджені заходи з підготовки житлово-комунального господарства м. Первомайський до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 років.

Про реалізацію державної політики щодо соціально-правового захисту прав дітей в м. Первомайський доповідав начальник служби у справах дітей Вадим Петренко.
На обліку служби у справах дітей перебуває 78 статусних дітей. Із загальної кількості дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування 10 дітей перебувають на місцевому обліку як такі, що підлягають усиновленню.
В місті створено та успішно функціонує 5 прийомних сімей, в яких виховується 9 дітей. Службою у справах дітей здійснюється своєчасний контроль за визначенням правового статусу дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. У 2017р. рішенням виконавчого комітету Первомайської міської ради 11 дітей цієї категорії отримали статус дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування, в цьому році 3 дитини отримали статус дітей, позбавлених батьківського піклування та були влаштовані в сім’ї опікунів/піклувальників.
Протягом 2017 року було проведено 60 планових перевірок та складені відповідні акти обстежень.
Із загальної кількості дітей, які перебувають на обліку служби закріплене житло (на праві власності або користування) мають 76 дітей. Протягом року випадків порушень житлових прав дітей не було.
За звітний період проведено 48 спільних рейдів-перевірок: «Діти вулиці», «Вокзал», рейди в місця проведення масових заходів для молоді, в кафе, торгівельні точки, в зали комп’ютерних ігор з метою виявленню фактів бродяжництва, жебракування, дітей, які не відвідують без поважних причин заняття та перебувають без догляду батьків.
Далі було затверджено склад робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення та склад тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат та внесено зміни до складу міської комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам та робочої групи щодо здійснення додаткових перевірок фактичного місця проживання/перебування внутрішньо переміщених осіб.
Виконавчий комітет Первомайської міської ради ухвалив відповідні рішення по внесених питаннях порядку денного засідання.
Завершилось засідання інформацією міського голови Миколи Бакшеєва, який повідомив про здобутки та плани, які будуть реалізовуватись у місті найближчим часом.

ПЕРВОМАЙСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Тел/факс: (05748) 3-21-41
E-mail: pervomaisky@ukr.net
Адреса: просп. 40 років Перемоги, 1,