Засідання виконавчого комітету 30.05.18р.

Планове засідання виконавчого комітету відбулось 30 травня 2018 року. На ньому першим було розглянуто питання про підсумки роботи підприємств житлово-комунального господарства міста в осінньо-зимовий період 2017-2018 р.р. та заходи щодо підготовки до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 р.р.

Доповідач - начальник відділу житлово-комунального господарства Олександр Лозовський повідомив, що стан проходження комунальними підприємствами міста опалювального сезону характеризується наступними показниками:
По житловому фонду:
Підготовлено до опалювального сезону 203 житлові будинки. Протягом всього осінньо-зимового періоду працівниками КП «Жилсервіс» проводилися регулярні огляди житлового фонду на предмет виявлення пошкоджень вхідних дверей, стану під'їзних козирків, стану сходових кліток, віконних рам та скління у під’їздах та ін.
По об’єктах водопровідно-каналізаційного господарства:
Було підготовлено у встановлені строки: водопровідну насосну станцію, 2 каналізаційні насосні станції, каналізаційні очисні споруди та 3 свердловини.
Протягом осінньо-зимового періоду мали місце пориви у системі водопровідних мереж міста через зношеність даних мереж на 75 %. Працівниками ПКВУ ВКГ було успішно усунуто дані аварії.
По об’єктах теплового господарства:
Опалювальний сезон пройшов задовільно. Значних аварійних ситуацій, що б могли привести до перебоїв у теплопостачанні, не виникало. Відпуск теплової енергії проходив згідно з температурним графіком без відхилень.
Роботу комунальних підприємств міста в осінньо-зимовий період 2017-2018 років було визнано задовільною. Також були затверджені заходи з підготовки житлово-комунального господарства м. Первомайський до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 років.

Про реалізацію державної політики щодо соціально-правового захисту прав дітей в м. Первомайський доповідав начальник служби у справах дітей Вадим Петренко.
На обліку служби у справах дітей перебуває 78 статусних дітей. Із загальної кількості дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування 10 дітей перебувають на місцевому обліку як такі, що підлягають усиновленню.
В місті створено та успішно функціонує 5 прийомних сімей, в яких виховується 9 дітей. Службою у справах дітей здійснюється своєчасний контроль за визначенням правового статусу дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. У 2017р. рішенням виконавчого комітету Первомайської міської ради 11 дітей цієї категорії отримали статус дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування, в цьому році 3 дитини отримали статус дітей, позбавлених батьківського піклування та були влаштовані в сім’ї опікунів/піклувальників.
Протягом 2017 року було проведено 60 планових перевірок та складені відповідні акти обстежень.
Із загальної кількості дітей, які перебувають на обліку служби закріплене житло (на праві власності або користування) мають 76 дітей. Протягом року випадків порушень житлових прав дітей не було.
За звітний період проведено 48 спільних рейдів-перевірок: «Діти вулиці», «Вокзал», рейди в місця проведення масових заходів для молоді, в кафе, торгівельні точки, в зали комп’ютерних ігор з метою виявленню фактів бродяжництва, жебракування, дітей, які не відвідують без поважних причин заняття та перебувають без догляду батьків.
Далі було затверджено склад робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення та склад тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат та внесено зміни до складу міської комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам та робочої групи щодо здійснення додаткових перевірок фактичного місця проживання/перебування внутрішньо переміщених осіб.
Виконавчий комітет Первомайської міської ради ухвалив відповідні рішення по внесених питаннях порядку денного засідання.
Завершилось засідання інформацією міського голови Миколи Бакшеєва, який повідомив про здобутки та плани, які будуть реалізовуватись у місті найближчим часом.

Мобільна версія | Повна версія
Ви тут

Наші партнери:

Капітальний ремонт дитячого садка № 5 (ремонт покрівлі, заміна вікон) – 1283,283 тис.грн.

Капітальний ремонт покрівлі ЗОШ №5 - 1300,713 тис.грн.
В дошкільні навчальні заклади міста придбано дитячі меблі - 1115,800 тис.грн.
Придбано меблі в ЗОШ №2 - 120,000 тис.грн.,
Придбано меблі, мультимедійне обладнання та 10 комп’ютерів в ЗОШ №5 - 134,0 тис.грн
Придбано офісне обладнання для Центру надання адміністративних послуг - 221,298 тис.грн.
Придбано в пологове відділення ЦРБ медичне обладнання - 563,000 тис.грн.
Придбано для Палацу культури «Хімік» сучасну звукову апаратуру - 599,732 тис.грн.
Капітальний ремонт спортивної зали ЗОШ №2 - 1506,016 тис.грн.
Капітальний ремонт ЗОШ №2 - 8989,680 тис.грн.
Капітальний ремонт по заміні алюмінієвих вітражів на енергозберігаючі в будівлі Палацу культури «Хімік» - 1513,099 тис.грн.
Капітальний ремонт центральної міської бібліотеки - 1273,151 тис.грн.
Капітальний ремонт частини пологового відділення ЦРЛ - 4608,706 тис.грн.
Побудовано спортивний майданчик зі штучним покриттям - 2378,087 тис.грн.
Молодіжному центру «KOMORA» на базі центральної міської бібліотеки закуплено меблі та обладнання - 231,240 тис.грн.
Отримано в ЦНАП дитячий куточок для відвідувачів з дітьми, кейс “ Мобільний Офіс ”.

 

 

 

Придбано 60 комп’ютерів, 3 інформаційні кіоски, меблі, медтехніка, тренажери для фізіотерапевтичного відділення Перво-майської ЦРЛ, капітальний ремонт відділення – 4045,245 тис.грн.

 

 

 

 

 


 

 

 

 

Проведено тренінги в рамках проекту «Розвиток партисипативної демократії в м.Первомайський» - 27,902 тис.грн.

 

  

 

 

 

 

 

 

Капітальний ремонт групи в ДНЗ № 5 - 506,683 тис.грн.

Капітальний ремонт групи в ДНЗ № 10 - 365,924 тис.грн.
Улаштовано спортивний майданчик з вуличними тренажерами - 217,137 тис.грн

  

 

  

Підтримка впровадження та розвитку громадського бюджету - 32,000 тис. грн.

 

 

 

 

 

Встановлено 30 (тридцять) камер відеоспостереження - 262,078 тис.грн.

 

 


  

 

Проект ЄС «Угода мерів – Схід» 

 

 


  

 

Розробка планів місцевого економічного розвитку для підписантів Ініціативи ЄС «Мери за Економічне Зростання» (M4EG)