"Донеччина зустрічає своїх захисників"

З 04 по 05 липня 2018 року у м. Краматорськ (гора Карачун) заплановано проведення Всеукраїнської акції «Донеччина зустрічає своїх захисників» (далі – Акція).Акція спрямована на збільшення кількості проведених зустрічей дітей і молоді з учасниками антитерористичної операції в Донецькій та Луганській областях.

Метою акції є:
- презентація проектів пов’язаних з ветеранами АТО;
- навчання для молоді щодо надання першої медичної допомоги у екстремальних ситуаціях;
- заходи присвячені дню визволення м. Краматорськ та Слав`янськ від незаконних збройних формувань.
До участі запрошуються представники громадських об’єднань військово-патріотичного виховання, представники ветеранських організацій учасників АТО.
Проведення заходу буде відбуватись в ІІ етапи.
І етап. 04 липня – Наметове містечко м. Краматорськ г. Карачун
- Відкриття заходу «Донеччина зустрічає своїх захисників»;
- Волонтерський сектор;
- Сектор спілкування з ветеранами АТО;
- Сектор відеопоказів;
- Сектор обміну інформації;
- Координаційний сектор;
- Навчальний сектор;
Робота в секторах:
- презентації проектів пов’язаних з ветеранами АТО;
- обмін спогадами;
- показ відеосюжетів АТО;
- домедична допомога (майстер клас);
- акустичний концерт «Пісні народжені в АТО».
ІІ етап. 05 липня – відвідування учасниками 4-х міст: Бахмут, Лиман, Слов’янськ, Костянтинівка.
- спілкування з мешканцями, вшанування пам’яті загиблих, покладання квітів.
- Святкова хода. Участь у заходах, присвячених дню визволення міст Краматорськ та Слов’янськ від незаконних збройних формувань.
Захід «Донеччина зустрічає своїх захисників» організовано Міністерством молоді та спорту України спільно з Департаментом сім’ї, молоді та спорту Донецької обласної державної адміністрації за співпраці з громадською організацією «Союз ветеранів АТО Донбасу», громадськими патріотичними організаціями Донецької області. Учасники будуть забезпечені харчуванням під час заходу протягом двох днів 4 -5 липня. Організатори забезпечують проживання 1 добу (з 4 по 5 липня). Поселення у наметовому містечку м. Краматорськ, г.Карачун, можливе не раніше 13.00 (4 липня). Загальна кількість місць для поселення у наметовому містечку – 200 учасників. Територія дозволяє взяти участь у заході з власним наметом.
Для відшкодування витрат за проїзд, необхідно мати при собі копії паспорта, ідентифікаційного коду та оригінали квитків в обидві сторони на потяг чи автобус (або роздруковані електронні квитки). Не компенсуються квитки І-го класу «Інтерсіті», класів «Люкс» та «СВ» у потягах.
Кошти за проїзд повертатимуться на карткові рахунки після проведення заходу.
Контактні особи:
Назаров Олексій – тел. 0667904773, головний спеціаліст відділу у справах сім’ї, молоді та гендерної рівності управління у справах сім’ї та молоді Департаменту сім’ї, молоді та спорту Донецької обласної державної адміністрації.
Саввін Олексій – тел.0987451480, головний спеціаліст відділу національно-патріотичного виховання Мінмолодьспорту.

Наші партнери:

Капітальний ремонт дитячого садка № 5 (ремонт покрівлі, заміна вікон) – 1283,283 тис.грн.

Капітальний ремонт покрівлі ЗОШ №5 - 1300,713 тис.грн.
В дошкільні навчальні заклади міста придбано дитячі меблі - 1115,800 тис.грн.
Придбано меблі в ЗОШ №2 - 120,000 тис.грн.,
Придбано меблі, мультимедійне обладнання та 10 комп’ютерів в ЗОШ №5 - 134,0 тис.грн
Придбано офісне обладнання для Центру надання адміністративних послуг - 221,298 тис.грн.
Придбано в пологове відділення ЦРБ медичне обладнання - 563,000 тис.грн.
Придбано для Палацу культури «Хімік» сучасну звукову апаратуру - 599,732 тис.грн.
Капітальний ремонт спортивної зали ЗОШ №2 - 1506,016 тис.грн.
Капітальний ремонт ЗОШ №2 - 8989,680 тис.грн.
Капітальний ремонт по заміні алюмінієвих вітражів на енергозберігаючі в будівлі Палацу культури «Хімік» - 1513,099 тис.грн.
Капітальний ремонт центральної міської бібліотеки - 1273,151 тис.грн.
Капітальний ремонт частини пологового відділення ЦРЛ - 4608,706 тис.грн.
Побудовано спортивний майданчик зі штучним покриттям - 2378,087 тис.грн.
Молодіжному центру «KOMORA» на базі центральної міської бібліотеки закуплено меблі та обладнання - 231,240 тис.грн.
Отримано в ЦНАП дитячий куточок для відвідувачів з дітьми, кейс “ Мобільний Офіс ”.

Придбано 60 комп’ютерів, 3 інформаційні кіоски, меблі, медтехніка, тренажери для фізіотерапевтичного відділення Перво-майської ЦРЛ, капітальний ремонт відділення – 4045,245 тис.грн.

Проведено тренінги в рамках проекту «Розвиток партисипативної демократії в м.Первомайський» - 27,902 тис.грн.

Капітальний ремонт групи в ДНЗ № 5 - 506,683 тис.грн.

Капітальний ремонт групи в ДНЗ № 10 - 365,924 тис.грн.
Улаштовано спортивний майданчик з вуличними тренажерами - 217,137 тис.грн

Підтримка впровадження та розвитку громадського бюджету - 32,000 тис. грн.

Встановлено 30 (тридцять) камер відеоспостереження - 262,078 тис.грн.

Проект ЄС «Угода мерів – Схід»

Розробка планів місцевого економічного розвитку для підписантів Ініціативи ЄС «Мери за Економічне Зростання» (M4EG)