Поточна зустріч з питання розробки стратегії розвитку медичного закладу міста

Сьогодні, 7 червня, відбулася чергова зустріч з представниками GIZ з приводу розробки стратегії розвитку Первомайської районної лікарні за участю міської влади, а саме міського голови Миколи Бакшеєва, першого заступника міського голови Антона Орєхова та керуючого справами виконкому Дениса Коваленка, керівників медичних закладів міста та представників GIZ.

 

Перша зустріч відбулась минулого року за ініціативи міського голови Миколи Бакшеєва, який представив презентацію «Комунальний заклад охорони здоров`я «Первомайська центральна районна лікарня». Після цього відбулись ще декілька заходів з обговорення стратегії розвитку лікарні.

Під час сьогоднішньої зустрічі були обговорені результати проведеної роботи (аудит медичних ресурсів та потреб громади, стратегічні цілі розвитку медицини у громаді, фінансове забезпечення надання медичних послуг мешканцям громади). Крім цього були розглянуті плани на майбутнє, що дозволять розвиватись медичним закладам за різними напрямками медичної діяльності; варіанти координації робочої групи і менторів. Представники GIZ передали методичні матеріали для працівників лікарні, які дозволять більш точно визначати проблеми, а також пропонують найкращі з перевірених рішень.

Мобільна версія | Повна версія
Ви тут

Контакти

ПЕРВОМАЙСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Тел/факс: (05748) 3-21-41
E-mail: pervomaisky@ukr.net
Адреса: просп. 40 років Перемоги, 1,
м.Первомайський, Харківська обл.,
Україна, 64102

 

 

За повного або часткового використання матеріалів посилання на сайт (для Інтернет-видань гіперпосилання) обов'язкове

 

Ми живемо в Україні!

БЮДЖЕТ УЧАСТІ

Відвідувачі

233001
Сьогодні
Вчора
Цей тиждень
Минулий тиждень
Цей місяць
Минулий місяць
Вся статистика
92
87
1241
230057
1739
8108
233001

Ваш IP: 54.82.10.219
Server Time: 2018-12-09 22:31:20
Счетчик joomla