Поточна зустріч з питання розробки стратегії розвитку медичного закладу міста

Сьогодні, 7 червня, відбулася чергова зустріч з представниками GIZ з приводу розробки стратегії розвитку Первомайської районної лікарні за участю міської влади, а саме міського голови Миколи Бакшеєва, першого заступника міського голови Антона Орєхова та керуючого справами виконкому Дениса Коваленка, керівників медичних закладів міста та представників GIZ.

Перша зустріч відбулась минулого року за ініціативи міського голови Миколи Бакшеєва, який представив презентацію «Комунальний заклад охорони здоров`я «Первомайська центральна районна лікарня». Після цього відбулись ще декілька заходів з обговорення стратегії розвитку лікарні.

Під час сьогоднішньої зустрічі були обговорені результати проведеної роботи (аудит медичних ресурсів та потреб громади, стратегічні цілі розвитку медицини у громаді, фінансове забезпечення надання медичних послуг мешканцям громади). Крім цього були розглянуті плани на майбутнє, що дозволять розвиватись медичним закладам за різними напрямками медичної діяльності; варіанти координації робочої групи і менторів. Представники GIZ передали методичні матеріали для працівників лікарні, які дозволять більш точно визначати проблеми, а також пропонують найкращі з перевірених рішень.

Наші партнери:

Капітальний ремонт дитячого садка № 5 (ремонт покрівлі, заміна вікон) – 1283,283 тис.грн.

Капітальний ремонт покрівлі ЗОШ №5 - 1300,713 тис.грн.
В дошкільні навчальні заклади міста придбано дитячі меблі - 1115,800 тис.грн.
Придбано меблі в ЗОШ №2 - 120,000 тис.грн.,
Придбано меблі, мультимедійне обладнання та 10 комп’ютерів в ЗОШ №5 - 134,0 тис.грн
Придбано офісне обладнання для Центру надання адміністративних послуг - 221,298 тис.грн.
Придбано в пологове відділення ЦРБ медичне обладнання - 563,000 тис.грн.
Придбано для Палацу культури «Хімік» сучасну звукову апаратуру - 599,732 тис.грн.
Капітальний ремонт спортивної зали ЗОШ №2 - 1506,016 тис.грн.
Капітальний ремонт ЗОШ №2 - 8989,680 тис.грн.
Капітальний ремонт по заміні алюмінієвих вітражів на енергозберігаючі в будівлі Палацу культури «Хімік» - 1513,099 тис.грн.
Капітальний ремонт центральної міської бібліотеки - 1273,151 тис.грн.
Капітальний ремонт частини пологового відділення ЦРЛ - 4608,706 тис.грн.
Побудовано спортивний майданчик зі штучним покриттям - 2378,087 тис.грн.
Молодіжному центру «KOMORA» на базі центральної міської бібліотеки закуплено меблі та обладнання - 231,240 тис.грн.
Отримано в ЦНАП дитячий куточок для відвідувачів з дітьми, кейс “ Мобільний Офіс ”.

Придбано 60 комп’ютерів, 3 інформаційні кіоски, меблі, медтехніка, тренажери для фізіотерапевтичного відділення Перво-майської ЦРЛ, капітальний ремонт відділення – 4045,245 тис.грн.

Проведено тренінги в рамках проекту «Розвиток партисипативної демократії в м.Первомайський» - 27,902 тис.грн.

Капітальний ремонт групи в ДНЗ № 5 - 506,683 тис.грн.

Капітальний ремонт групи в ДНЗ № 10 - 365,924 тис.грн.
Улаштовано спортивний майданчик з вуличними тренажерами - 217,137 тис.грн

Підтримка впровадження та розвитку громадського бюджету - 32,000 тис. грн.

Встановлено 30 (тридцять) камер відеоспостереження - 262,078 тис.грн.

Проект ЄС «Угода мерів – Схід»

Розробка планів місцевого економічного розвитку для підписантів Ініціативи ЄС «Мери за Економічне Зростання» (M4EG)