Змінювати інвестиційну привабливість міста через розвиток його туристичного потенціалу

20 червня в Первомайській міській раді відбулась зустріч з метою обговорення туристичного потенціалу міста за участі міського голови Миколи Бакшеєва, керуючого справами виконкому Дениса Коваленка, начальника відділу культури та туризму Ольги Павлової, директора ПК «Хімік» Ірини Петрової.

Запрошені гості - експерти з Естонії та України - Ольга Ситник, головний спеціаліст відділу культурного різноманіття
Міністерства культури Естонії; Олена Розсказова, керівник Східноукраїнського представництва МФ «Відродження»; Інна Корсун, заступниця виконавчого директора ГО «Український центр європейської політики» та інші учасники зустрічі заслухали інформацію про місто, яку надав міський голова Микола Бакшеєв.

Микола Миколайович познайомив гостей з історією міста Первомайський, розповів про сучасні досягненння в галузі культури, плани на майбутнє та поділився очікуваннями в сфері розвитку туристичного ринку в Первомайському.

Далі гості відвідали головні об’єкти культури міста та провели семінар для первомайських активістів.

P.S. Захід організовано КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва» в партнерстві з німецько-українською платформою «Київський діалог» та ГО «Український центр європейської політики» в рамках пілотного проекту «Мери сильніші разом!», що реалізується як частина масштабного проекту «#UkraineReforms <https://www.facebook.com/hashtag/ukrainereforms?source=feed_text>project».

ПЕРВОМАЙСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Тел/факс: (05748) 3-21-41
E-mail: pervomaisky@ukr.net
Адреса: просп. 40 років Перемоги, 1,