Допомога безпритульним тваринам

Проблема безпритульних тварин завжди є актуальною. А звідки беруться безпритульні собачки та котики? Їх просто викидають на вулицю ті жителі міста, кому вони набридли й далі ходять по місту з чистою совістю.Вважають, що проблема великої кількості безпритульних тварин їх не обходить.

Нещодавно керівником Пункту стерилізації та перетримки безпритульних тварин Наталею Дітковською було розміщено на сторінці Фейсбук заклик стосовно допомоги у вигляді миючих засобів, кормів для собак та котів, а також непотрібних речей для накриття прооперованих тварин.

Працівники відділу житлово-комунального господарства виконкому Первомайської міської ради разом з мешканкою міста Лілією Ясинською відгукнулися на цей заклик й закупили невелику кількість дезинфікуючих, миючих засобів, господарських рукавичок, корму, зібрали речі для накриття та підстилання. Все це передали волонтеру Надії Смагло, яка була дуже вдячна за допомогу.

Але, на жаль, окрім кількох волонтерів та відділу ЖКГ, ніхто з мешканців міста не долучився до цієї благочинної акції. Хоча всі хочуть жити в гарному місті, де немає безпритульних тварин, які кусають людей. Починати потрібно з себе й не сподіватися, що хтось це зробить за нас!

Наші партнери:

Капітальний ремонт дитячого садка № 5 (ремонт покрівлі, заміна вікон) – 1283,283 тис.грн.

Капітальний ремонт покрівлі ЗОШ №5 - 1300,713 тис.грн.
В дошкільні навчальні заклади міста придбано дитячі меблі - 1115,800 тис.грн.
Придбано меблі в ЗОШ №2 - 120,000 тис.грн.,
Придбано меблі, мультимедійне обладнання та 10 комп’ютерів в ЗОШ №5 - 134,0 тис.грн
Придбано офісне обладнання для Центру надання адміністративних послуг - 221,298 тис.грн.
Придбано в пологове відділення ЦРБ медичне обладнання - 563,000 тис.грн.
Придбано для Палацу культури «Хімік» сучасну звукову апаратуру - 599,732 тис.грн.
Капітальний ремонт спортивної зали ЗОШ №2 - 1506,016 тис.грн.
Капітальний ремонт ЗОШ №2 - 8989,680 тис.грн.
Капітальний ремонт по заміні алюмінієвих вітражів на енергозберігаючі в будівлі Палацу культури «Хімік» - 1513,099 тис.грн.
Капітальний ремонт центральної міської бібліотеки - 1273,151 тис.грн.
Капітальний ремонт частини пологового відділення ЦРЛ - 4608,706 тис.грн.
Побудовано спортивний майданчик зі штучним покриттям - 2378,087 тис.грн.
Молодіжному центру «KOMORA» на базі центральної міської бібліотеки закуплено меблі та обладнання - 231,240 тис.грн.
Отримано в ЦНАП дитячий куточок для відвідувачів з дітьми, кейс “ Мобільний Офіс ”.

Придбано 60 комп’ютерів, 3 інформаційні кіоски, меблі, медтехніка, тренажери для фізіотерапевтичного відділення Перво-майської ЦРЛ, капітальний ремонт відділення – 4045,245 тис.грн.

Проведено тренінги в рамках проекту «Розвиток партисипативної демократії в м.Первомайський» - 27,902 тис.грн.

Капітальний ремонт групи в ДНЗ № 5 - 506,683 тис.грн.

Капітальний ремонт групи в ДНЗ № 10 - 365,924 тис.грн.
Улаштовано спортивний майданчик з вуличними тренажерами - 217,137 тис.грн

Підтримка впровадження та розвитку громадського бюджету - 32,000 тис. грн.

Встановлено 30 (тридцять) камер відеоспостереження - 262,078 тис.грн.

Проект ЄС «Угода мерів – Схід»

Розробка планів місцевого економічного розвитку для підписантів Ініціативи ЄС «Мери за Економічне Зростання» (M4EG)