Допомога безпритульним тваринам

Проблема безпритульних тварин завжди є актуальною. А звідки беруться безпритульні собачки та котики? Їх просто викидають на вулицю ті жителі міста, кому вони набридли й далі ходять по місту з чистою совістю.Вважають, що проблема великої кількості безпритульних тварин їх не обходить.

Нещодавно керівником Пункту стерилізації та перетримки безпритульних тварин Наталею Дітковською було розміщено на сторінці Фейсбук заклик стосовно допомоги у вигляді миючих засобів, кормів для собак та котів, а також непотрібних речей для накриття прооперованих тварин.

Працівники відділу житлово-комунального господарства виконкому Первомайської міської ради разом з мешканкою міста Лілією Ясинською відгукнулися на цей заклик й закупили невелику кількість дезинфікуючих, миючих засобів, господарських рукавичок, корму, зібрали речі для накриття та підстилання. Все це передали волонтеру Надії Смагло, яка була дуже вдячна за допомогу.

Але, на жаль, окрім кількох волонтерів та відділу ЖКГ, ніхто з мешканців міста не долучився до цієї благочинної акції. Хоча всі хочуть жити в гарному місті, де немає безпритульних тварин, які кусають людей. Починати потрібно з себе й не сподіватися, що хтось це зробить за нас!

ПЕРВОМАЙСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Тел/факс: (05748) 3-21-41
E-mail: pervomaisky@ukr.net
Адреса: просп. 40 років Перемоги, 1,