Засідання виконавчого комітету 25.06.2018 р

На порядку денному засідання виконавчого комітету було заявлено 25 питань, які і були розглянуті членами виконкому. Про стан кадрової роботи в апараті Первомайської міської ради та її виконавчих органах доповідала головний спеціаліст відділу кадрової, організаційної роботи Марія Гуліна.

Інформацію прийняли до відома та схвалили заходи щодо удосконалення кадрової роботи в апараті Первомайської міської ради та її виконавчих органах.

На засіданні заслухали начальника відділу споживчого ринку та масових комунікацій Вікторію Костіну, яка надала інформацію про підсумки роботи галузей торгівлі, ресторанного господарства та побутового обслуговування населення в м.Первомайський.

Станом на 01.01.2018 населення міста обслуговують:

-Підприємств торгівлі (магазинів) – 232, з них 8 магазинів самообслуговування з яких 3 зі змішаним асортиментом товарів, 74 продовольчих магазинів, 150 з непродовольчим асортиментом товарів,

-Кіосків - 37 одиниць;

-Автозаправних станцій включаючи газонаповнювальні станції -10 одиниць;

-Аптек та аптечних пунктів – 24 од;

-Підприємств ресторанного господарства – 30 од.;

-Ринків – 5 одиниць.

Підприємств побутового обслуговування населення 85 одиниць, з них: ремонт взуття –7, ремонт і пошив одягу – 4, послуги перукарень -23, ремонт телерадіоапаратури – 2, ремонт годинників – 1, фото-послуги – 3, інші -
(СТО, мийка, автостоянки, ритуальні, косметичний кабінет) - 44.

Мережа підприємств споживчого ринку порівняно з 2016 роком зменшилась на 7 об’єктів.

Одним із напрямків Програми соціального та економічного розвитку м. Первомайський є поетапне перебудова та переобладнання ринків у торгово-сервісні комплекси, з метою формування якісно відмінної системи обслуговування покупців, удосконалення матеріально-технічної бази ринків, впровадження найбільш ефективних форм і методів торговельного обслуговування, яка фінансується за рахунок коштів суб’єктів підприємницької діяльності.

В цілому, в галузях торгівлі, ресторанного господарства та побутового обслуговування населення було забезпечено баланс попиту та пропозицій і необхідні для населення міста обсяги товарів і послуг, не спостерігалось дефіциту на будь-які продовольчі товари.

Потім члени виконкому затвердили склад міської комісії по розгляду спірних питань, що виникають під час призначення житлових субсидій, державних соціальних допомог та пільг; склад координаційної ради з питань сім'ї,
гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім'ї та протидії торгівлі людьми; персональний склад Ради опіки та піклування над недієздатними та обмежено – дієздатними особами.

Також були прийняті рішення щодо видалення аварійних дерев, питання щодо захисту прав дітей, житлові питання, а також розглянуті звернення у сфері архітектури та містобудування.

ПЕРВОМАЙСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Тел/факс: (05748) 3-21-41
E-mail: pervomaisky@ukr.net
Адреса: просп. 40 років Перемоги, 1,