Засідання виконавчого комітету 25.06.2018 р

На порядку денному засідання виконавчого комітету було заявлено 25 питань, які і були розглянуті членами виконкому. Про стан кадрової роботи в апараті Первомайської міської ради та її виконавчих органах доповідала головний спеціаліст відділу кадрової, організаційної роботи Марія Гуліна.

Інформацію прийняли до відома та схвалили заходи щодо удосконалення кадрової роботи в апараті Первомайської міської ради та її виконавчих органах.

На засіданні заслухали начальника відділу споживчого ринку та масових комунікацій Вікторію Костіну, яка надала інформацію про підсумки роботи галузей торгівлі, ресторанного господарства та побутового обслуговування населення в м.Первомайський.

Станом на 01.01.2018 населення міста обслуговують:

-Підприємств торгівлі (магазинів) – 232, з них 8 магазинів самообслуговування з яких 3 зі змішаним асортиментом товарів, 74 продовольчих магазинів, 150 з непродовольчим асортиментом товарів,

-Кіосків - 37 одиниць;

-Автозаправних станцій включаючи газонаповнювальні станції -10 одиниць;

-Аптек та аптечних пунктів – 24 од;

-Підприємств ресторанного господарства – 30 од.;

-Ринків – 5 одиниць.

Підприємств побутового обслуговування населення 85 одиниць, з них: ремонт взуття –7, ремонт і пошив одягу – 4, послуги перукарень -23, ремонт телерадіоапаратури – 2, ремонт годинників – 1, фото-послуги – 3, інші -
(СТО, мийка, автостоянки, ритуальні, косметичний кабінет) - 44.

Мережа підприємств споживчого ринку порівняно з 2016 роком зменшилась на 7 об’єктів.

Одним із напрямків Програми соціального та економічного розвитку м. Первомайський є поетапне перебудова та переобладнання ринків у торгово-сервісні комплекси, з метою формування якісно відмінної системи обслуговування покупців, удосконалення матеріально-технічної бази ринків, впровадження найбільш ефективних форм і методів торговельного обслуговування, яка фінансується за рахунок коштів суб’єктів підприємницької діяльності.

В цілому, в галузях торгівлі, ресторанного господарства та побутового обслуговування населення було забезпечено баланс попиту та пропозицій і необхідні для населення міста обсяги товарів і послуг, не спостерігалось дефіциту на будь-які продовольчі товари.

Потім члени виконкому затвердили склад міської комісії по розгляду спірних питань, що виникають під час призначення житлових субсидій, державних соціальних допомог та пільг; склад координаційної ради з питань сім'ї,
гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім'ї та протидії торгівлі людьми; персональний склад Ради опіки та піклування над недієздатними та обмежено – дієздатними особами.

Також були прийняті рішення щодо видалення аварійних дерев, питання щодо захисту прав дітей, житлові питання, а також розглянуті звернення у сфері архітектури та містобудування.

Наші партнери:

Капітальний ремонт дитячого садка № 5 (ремонт покрівлі, заміна вікон) – 1283,283 тис.грн.

Капітальний ремонт покрівлі ЗОШ №5 - 1300,713 тис.грн.
В дошкільні навчальні заклади міста придбано дитячі меблі - 1115,800 тис.грн.
Придбано меблі в ЗОШ №2 - 120,000 тис.грн.,
Придбано меблі, мультимедійне обладнання та 10 комп’ютерів в ЗОШ №5 - 134,0 тис.грн
Придбано офісне обладнання для Центру надання адміністративних послуг - 221,298 тис.грн.
Придбано в пологове відділення ЦРБ медичне обладнання - 563,000 тис.грн.
Придбано для Палацу культури «Хімік» сучасну звукову апаратуру - 599,732 тис.грн.
Капітальний ремонт спортивної зали ЗОШ №2 - 1506,016 тис.грн.
Капітальний ремонт ЗОШ №2 - 8989,680 тис.грн.
Капітальний ремонт по заміні алюмінієвих вітражів на енергозберігаючі в будівлі Палацу культури «Хімік» - 1513,099 тис.грн.
Капітальний ремонт центральної міської бібліотеки - 1273,151 тис.грн.
Капітальний ремонт частини пологового відділення ЦРЛ - 4608,706 тис.грн.
Побудовано спортивний майданчик зі штучним покриттям - 2378,087 тис.грн.
Молодіжному центру «KOMORA» на базі центральної міської бібліотеки закуплено меблі та обладнання - 231,240 тис.грн.
Отримано в ЦНАП дитячий куточок для відвідувачів з дітьми, кейс “ Мобільний Офіс ”.

Придбано 60 комп’ютерів, 3 інформаційні кіоски, меблі, медтехніка, тренажери для фізіотерапевтичного відділення Перво-майської ЦРЛ, капітальний ремонт відділення – 4045,245 тис.грн.

Проведено тренінги в рамках проекту «Розвиток партисипативної демократії в м.Первомайський» - 27,902 тис.грн.

Капітальний ремонт групи в ДНЗ № 5 - 506,683 тис.грн.

Капітальний ремонт групи в ДНЗ № 10 - 365,924 тис.грн.
Улаштовано спортивний майданчик з вуличними тренажерами - 217,137 тис.грн

Підтримка впровадження та розвитку громадського бюджету - 32,000 тис. грн.

Встановлено 30 (тридцять) камер відеоспостереження - 262,078 тис.грн.

Проект ЄС «Угода мерів – Схід»

Розробка планів місцевого економічного розвитку для підписантів Ініціативи ЄС «Мери за Економічне Зростання» (M4EG)