Зустріч в Посольстві Королівства Бельгія в Україні

3-го липня мав за честь бути запрошеним на прощальний прийом, присвячений завершенню своєї дипломатичної місії в Україні Посла Бельгії Пана Люка Якобса та Пані Анни Якобс-Блонтрок. Прийом відбувся в тісному колі друзів, тому, як представники міста Первомайський Харківської області, ми дуже високо цінуємо таку щиру увагу до нашого міста з боку офіційного представника Королівства Бельгії в Україні.

Користуючись нагодою, отримав корисні поради від представника Бельгійського хімічного гіганту Solvay Chemicals International S.A. в Україні Андрія Плахотника щодо пошуку цільового інвестора для можливого відновлення хімічного виробництва в місті.
В спілкуванні з Послом Канади Паном Романом Ващуком та Послом Німеччини Паном Ернстом Райхелем мав змогу подякувати від імені міського голови та всіх жителів міста Первомайський за ту неоціниму підтримку та увагу, що уряди Канади та Німеччини приділяють нашому місту.
Сподіваємось на дружні відносини з новим Послом Бельгії, що заступить на посаду в вересні.

Денис Коваленко, керуючий справами виконавчого комітету

ПЕРВОМАЙСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Тел/факс: (05748) 3-21-41
E-mail: pervomaisky@ukr.net