Анонс фінальної концепції велотуру Tour De Fort

На відміну від попереднього заходу, ми дещо спростили вибір дистанції – цього разу учасникам пропонується всього два варіанти маршрутів. Короткий – тур L (для широкого кола учасників) та довгий – тур XXL (для досвідчених та підготовлених). Кожен має обрати щось своє.

Докладніше про маршрути нижче.

 

Тур L – близько 40 км, радіальний, старт та фініш у місті Первомайський. Ідеальний для всієї сім'ї. Олексіївська фортеця, село Олексіївка, Берецьке водосховище, село Сиваш – вотчина поміщиків Лихачових, автентична будівля парового млину. Формат покриття – асфальт, ґрунт.

Участь на дистанції L безкоштовна для всіх бажаючих за умови попередньої реєстрації (посилання на форму реєстрації нижче).

Тур ХXL – найцікавіший маршрут для підготовлених байкерів – більш ніж 80 км., передбачає огляд Олексіївської, Михайлівської та Слобожанської фортець, рух берегами двох водосховищ Берецького та Краснопавлівського, села-привиди, мальовничі краєвиди Слобожанщини, які є частиною Муравського шляху та гарантоване гудіння в кінцівках на фініші. Кінцева зупинка – залізнична станція Біляївка або Краснопавлівка, в залежності від погоди та стану ґрунтів. Формат покриття – асфальт, ґрунт.

Участь на дистанції XXL передбачає сплату стартового внеску 100 грн (посилання на форму реєстрації нижче).

Старт обох маршрутів о 10.00 ранку в місті Первомайський Харківської області.

Місце старту – (попередньо) на площі біля Палацу культури "Хімік".

Для всіх учасників реєстрація обов'язкова. Реєстрація дає організаторам можливість мати інформацію щодо кількості учасників та своєчасно сформувати для них стартові пакети. Зареєстровані учасники отримують стартовий пакет, до якого входять інформаційні матеріали, сувенірна продукція, пляшка води та пакетик швидкорозчинної каші від спонсорів (посилання на форму реєстрації нижче).

Діти до 18 років беруть участь за умови супроводу дорослими.
Відповідальність за безпеку дітей на заході несуть батьки.

Для успішного проходження дистанції вам знадобиться: власне бажання, підкріплене мінімальною фізичною підготовкою, справний велосипед, запас води, головний убір від сонця. Бажано, але не обов'язково, наявність велошолому, велоаптечки.

У будь-якому разі ваша безпека – це, насамперед, ваша відповідальність. Тому віднесіться до підготовки сумлінно.

Цього року для учасників маршруту XXL передбачена сплата стартового внеску – 100 грн. Це пов`язане зі значними ресурсами, що витрачають організатори для забезпечення супроводження та підтримки відносно невеликої кількості учасників на маршруті протяжністю більш ніж 80 км.
До вартості стартового внеску входить забезпечення учасників дистанції XXL вуглеводним харчуванням, водою, ізотоніком, кавою, супровід маршалами на маршруті, технічна підтримка та можливість евакуації у разі крайньої необхідності.

Проізд до місця старту можливий електропоїздами Південної залізниці до станції Лихачове, як від станції Харків - Південний вокзал, так і станції Лозова або власним транспортом.

Усі учасники можуть замовити унікальну пам'ятну футболку із логотипом велотуру. Для цього у формі реєстрації слід обрати необхідну опцію. Вартість футболки – 150 грн.

Реєстрація за посиланням: https://goo.gl/forms/T0njaElFrVm2wEpN2

Відповіді на поширені запитання:

1. Велосипедів напрокат не надаємо. Кожен учасник велотуру має знайти велосипед самостійно.

2. На кожному маршруті будуть працювати два маршали, які здійснюватимуть супровід груп по дистанції та забезпечуватимуть необхідний швидкісний режим, зручний для більшості учасників.

3. Кожен учасник має дотримуватись швидкісного режиму групи, якщо бажає розраховувати на підтримку та супровід маршалами.

4. Кожному учаснику потрібно мати при собі ємність, щоб мати можливість поповнювати запаси води з криниць та джерел, які будуть зустрічатись на шляху.

5. Учасники будуть мати можливість зупинятись для огляду історичних пам'яток та перекусів.

6. Наявність необхідного запасу продуктів для підтримки сил на дистанції – це особистий обов'язок кожного учасника велотуру.

7. Незважаючи на те, що маршали будуть мати мінімальний набір для ремонту велосипедів, кожен учасник велотуру несе відповідальність за технічний стан власного велосипеду та має бути готовим до подолання несподіванок та несправностей у дорозі.

8. До 21 км всі учасникі прямують одним маршрутом. Потім напрямки Туру L й Туру XXL розділяються. ​

Контактний телефон голови оргкомітету 096 440 830 22

Мобільна версія | Повна версія
Ви тут

Контакти

ПЕРВОМАЙСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Тел/факс: (05748) 3-21-41
E-mail: pervomaisky@ukr.net
Адреса: просп. 40 років Перемоги, 1,
м.Первомайський, Харківська обл.,
Україна, 64102

 

 

За повного або часткового використання матеріалів посилання на сайт (для Інтернет-видань гіперпосилання) обов'язкове

 

Ми живемо в Україні!

БЮДЖЕТ УЧАСТІ

Відвідувачі

244625
Сьогодні
Вчора
Цей тиждень
Минулий тиждень
Цей місяць
Минулий місяць
Вся статистика
9
296
305
239346
7921
5442
244625

Ваш IP: 34.203.213.116
Server Time: 2019-01-22 00:52:44
Счетчик joomla