«Чисто не там, де прибирають, а там де не смітять»

Наше рідне місто потребує дбайливого ставлення не тільки з боку комунальних служб, але й кожного мешканця. Засмічені вулиці постійно приводяться у належний стан КП «Жилсервіс».

Стихійні звалища на одних і тих самих об’єктах благоустрою ліквідуються по декілька разів на місяць. Так, стихійні звалища по вул. Копцова, провулку Миру та прилеглих до них вулиць, з’являються незабаром після їх прибирання, тому що більшість мешканців цих вулиць не мають бажання укладати договір на вивезення побутових відходів і вважають за нормальне викидати сміття у першому ліпшому місці, наражаючи на небезпеку велику кількість людей та завдаючи непоправної шкоди екосистемі.

Така ж сама ситуація й на багатьох інших вулицях та мікрорайонах нашого міста. Деякі мешканці викидають великогабаритне та будівельне сміття в сміттєві баки, які призначені лише для збирання побутових відходів, тобто повсякденного сміття та залишків продуктів. Таким чином, кожен з мешканців робить свій негативний внесок у нинішній вигляд міста. Дехто взагалі викидає сміттєві пакунки через вікна своїх квартир.

Чи помічали ви, як часто перехожі викидають сміття просто на вулицях, придбавши щось у кіосках чи магазинах, йдучи додому кидають поліетиленові пакетики чи обгортки з продуктів просто під ноги чи під огорожу чийогось приватного будинку або на вулиці у найближчі кущі? Не дарма існує мудрий вислів: «Чисто не там, де прибирають, а там де не смітять». Необхідно виховувати культуру власної поведінки і позбавлятися думки, що викидати сміття на вулицях – це норма поведінки сучасної людини! Тим самим подаючи приклад підростаючому поколінню щодо правильного поводження зі сміттям та ставлення до екології в цілому.

Зовсім нескладно не ламати лаву на алеях та в парках чи не псувати автобусну зупинку, не збивати ногами урну для сміття, а викидати сміття у відведених для цього місцях, привести в належний вигляд власну прибудинкову територію, покосивши траву та висадивши квітник або, наприклад, посадити дерево та дбати про нього.

Просимо вас бути відповідальними і з повагою ставитися до рідного міста! Покосіть траву навколо огорожі власного домоволодіння або об’єкту бізнесу та зверніться за укладенням договору на вивезення побутових відходів до КП «Жилсервіс» (вул. Світанкова, 1) або за телефоном 3-20-24.

ПЕРВОМАЙСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Тел/факс: (05748) 3-21-41
E-mail: pervomaisky@ukr.net
Адреса: просп. 40 років Перемоги, 1,