«Чисто не там, де прибирають, а там де не смітять»

Наше рідне місто потребує дбайливого ставлення не тільки з боку комунальних служб, але й кожного мешканця. Засмічені вулиці постійно приводяться у належний стан КП «Жилсервіс».

Стихійні звалища на одних і тих самих об’єктах благоустрою ліквідуються по декілька разів на місяць. Так, стихійні звалища по вул. Копцова, провулку Миру та прилеглих до них вулиць, з’являються незабаром після їх прибирання, тому що більшість мешканців цих вулиць не мають бажання укладати договір на вивезення побутових відходів і вважають за нормальне викидати сміття у першому ліпшому місці, наражаючи на небезпеку велику кількість людей та завдаючи непоправної шкоди екосистемі.

Така ж сама ситуація й на багатьох інших вулицях та мікрорайонах нашого міста. Деякі мешканці викидають великогабаритне та будівельне сміття в сміттєві баки, які призначені лише для збирання побутових відходів, тобто повсякденного сміття та залишків продуктів. Таким чином, кожен з мешканців робить свій негативний внесок у нинішній вигляд міста. Дехто взагалі викидає сміттєві пакунки через вікна своїх квартир.

Чи помічали ви, як часто перехожі викидають сміття просто на вулицях, придбавши щось у кіосках чи магазинах, йдучи додому кидають поліетиленові пакетики чи обгортки з продуктів просто під ноги чи під огорожу чийогось приватного будинку або на вулиці у найближчі кущі? Не дарма існує мудрий вислів: «Чисто не там, де прибирають, а там де не смітять». Необхідно виховувати культуру власної поведінки і позбавлятися думки, що викидати сміття на вулицях – це норма поведінки сучасної людини! Тим самим подаючи приклад підростаючому поколінню щодо правильного поводження зі сміттям та ставлення до екології в цілому.

Зовсім нескладно не ламати лаву на алеях та в парках чи не псувати автобусну зупинку, не збивати ногами урну для сміття, а викидати сміття у відведених для цього місцях, привести в належний вигляд власну прибудинкову територію, покосивши траву та висадивши квітник або, наприклад, посадити дерево та дбати про нього.

Просимо вас бути відповідальними і з повагою ставитися до рідного міста! Покосіть траву навколо огорожі власного домоволодіння або об’єкту бізнесу та зверніться за укладенням договору на вивезення побутових відходів до КП «Жилсервіс» (вул. Світанкова, 1) або за телефоном 3-20-24.

Наші партнери:

Капітальний ремонт дитячого садка № 5 (ремонт покрівлі, заміна вікон) – 1283,283 тис.грн.

Капітальний ремонт покрівлі ЗОШ №5 - 1300,713 тис.грн.
В дошкільні навчальні заклади міста придбано дитячі меблі - 1115,800 тис.грн.
Придбано меблі в ЗОШ №2 - 120,000 тис.грн.,
Придбано меблі, мультимедійне обладнання та 10 комп’ютерів в ЗОШ №5 - 134,0 тис.грн
Придбано офісне обладнання для Центру надання адміністративних послуг - 221,298 тис.грн.
Придбано в пологове відділення ЦРБ медичне обладнання - 563,000 тис.грн.
Придбано для Палацу культури «Хімік» сучасну звукову апаратуру - 599,732 тис.грн.
Капітальний ремонт спортивної зали ЗОШ №2 - 1506,016 тис.грн.
Капітальний ремонт ЗОШ №2 - 8989,680 тис.грн.
Капітальний ремонт по заміні алюмінієвих вітражів на енергозберігаючі в будівлі Палацу культури «Хімік» - 1513,099 тис.грн.
Капітальний ремонт центральної міської бібліотеки - 1273,151 тис.грн.
Капітальний ремонт частини пологового відділення ЦРЛ - 4608,706 тис.грн.
Побудовано спортивний майданчик зі штучним покриттям - 2378,087 тис.грн.
Молодіжному центру «KOMORA» на базі центральної міської бібліотеки закуплено меблі та обладнання - 231,240 тис.грн.
Отримано в ЦНАП дитячий куточок для відвідувачів з дітьми, кейс “ Мобільний Офіс ”.

Придбано 60 комп’ютерів, 3 інформаційні кіоски, меблі, медтехніка, тренажери для фізіотерапевтичного відділення Перво-майської ЦРЛ, капітальний ремонт відділення – 4045,245 тис.грн.

Проведено тренінги в рамках проекту «Розвиток партисипативної демократії в м.Первомайський» - 27,902 тис.грн.

Капітальний ремонт групи в ДНЗ № 5 - 506,683 тис.грн.

Капітальний ремонт групи в ДНЗ № 10 - 365,924 тис.грн.
Улаштовано спортивний майданчик з вуличними тренажерами - 217,137 тис.грн

Підтримка впровадження та розвитку громадського бюджету - 32,000 тис. грн.

Встановлено 30 (тридцять) камер відеоспостереження - 262,078 тис.грн.

Проект ЄС «Угода мерів – Схід»

Розробка планів місцевого економічного розвитку для підписантів Ініціативи ЄС «Мери за Економічне Зростання» (M4EG)