Виконавчий комітет Первомайської міської ради оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності (09.2018)

Виконавчий комітет Первомайської міської ради оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки об’єкта комунальної власності з метою визначення ринкової вартості для подальшої оренди:

нежитлове приміщення за адресою: Харківська обл., м. Первомайський, 3 мікрорайон,
громадський центр, ІІ поверх загальною площею 300,9 кв.м.
Претендентам на участь у конкурсі потрібно подати до конкурсної комісії заяву про участь в конкурсі за встановленою формою. Конкурсна документація претендента подається в запечатаному конверті з описом підтвердних документів, що містяться в конверті. До підтвердних документів належать: копія установчого документа претендента; копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі та яких буде залучено до проведення оцінки і підписання звіту про оцінку майна; копія сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, виданого претенденту Фондом державного майна України; інформація про претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним, з незалежної оцінки майна, у тому числі подібного майна).
Конкурсна пропозиція претендентів подається в запечатаному конверті і має містити пропозицію щодо вартості виконання робіт, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, та терміну виконання робіт (у календарних днях).
У разі невідповідності, неповноти конкурсної документації або її несвоєчасного подання претендент до участі у конкурсі не допускається.
Конкурсна документація приймається протягом 15-ти календарних днів з дати публікування цієї інформації.
Конкурс відбудеться у приміщенні міськвиконкому о 10.00 через 15-ть днів з дня опублікування цього оголошення.
За інформацією звертатися до відділу з питань управління об’єктами комунальної власності виконавчого комітету Первомайської міської ради за адресою: м. Первомайський, проспект 40 років Перемоги,1. Телефон для довідок (05748) 3-61-65

ПЕРВОМАЙСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Тел/факс: (05748) 3-21-41
E-mail: pervomaisky@ukr.net