Міський голова Микола Бакшеєв відвідав Міжнародний Саміт мерів

Саміт відбувся 9 жовтня 2018 року у Києві та був присвячений трьом основним напрямкам співпраці: співпраця міста з громадянським суспільством та активними громадянами, співпраця міста з бізнесом та співпраця між містами-побратимами.

Серед подій заходу:
- «Запитай Прем’єр-міністра»: діалог В.Гройсмана з мерами;
- Співпраця як основа ефективних рішень: посилення ролі міст;
- Спільний пошук рішень: глобальна проблема переробки відходів;
- Швидкі ділові знайомства між мерами, експертами, представниками бізнесу та ГО;
- Майстер-клас «Як стати конкурентоспроможним у сфері залучення інвестицій: поради від усіх зацікавлених сторін»;
- Презентації «Бізнес як зацікавлена сторона процесу трансформації міст»;
- Виступи експертів «Модернізація комунальної інфраструктури»;
- Презентація «Міста 2030»;
- Найкращі проекти співпраці українських міст.

Довідкова інформація:
Міжнародний Саміт мерів (IMS) заснований у 2016 році як платформа для обміну досвідом між лідерами місцевого самоврядування та фахівцями місцевого розвитку світового рівня.
Щорічний Саміт об’єднує визначних мерів міст з усього світу і дає змогу обговорити сучасні тенденції у розвитку міст, інновації, презентувати найкращий міжнародний і місцевий досвід міського управління та поділитися історіями успіху українських міст у різних сферах.
Саміт організований Western NIS Enterprise Fund за підтримки Прем’єр-міністра України та мера Києва. Завдяки спеціальному формату Саміту учасники обмінюються натхненими історіями та створють міцні зв’язки з видатними лідерами міських перетворень з усього світу, знайомляться з візіонерами міського розвитку, мерами міст, експертами та агентами змін у громадянському суспільстві та бізнесі.

ПЕРВОМАЙСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Тел/факс: (05748) 3-21-41
E-mail: pervomaisky@ukr.net
Адреса: просп. 40 років Перемоги, 1,