Бюджет участі: Розгляд проектних пропозицій

11 жовтня в міській раді відбулось засідання Координаційної ради з питань Бюджету участі (громадського бюджету) в місті Первомайський під головуванням першого заступника міського голови Антона Орєхова.

Всього на розгляд Координаційної ради було надано 17 проектних пропозицій бюджету участі 2018 року, які були заслухані та обговорені учасниками засідання:
Майданчик для гри в вуличний футбол Панна (Panna) (Шаповалов Олексій);
Облаштування території дитячого майданчика, розташованого біля ФОК, твердим гумовим покриттям (Чемшит Марина);
Спортивний майданчик для підлітків (Богуславська Софія);
Проведення зовнішнього освітлення по вулиці Губкіна та вулиці Будівельна біля лісу (Богуславська Софія);
Парк відпочинку для дітей, гостей та дорослих в благоустрії міського проекту м.Первомайський (Богуславська Софія);
«Публічний громадський простір під відкритим небом для людей похилого віку» (ретро-майданчик) (Олареско Ірина);
Облаштування баскетбольного майданчика на території ЗОШ №6 (Емран Римма);
Барбекю для всіх! (Облаштування зон для відпочинку) (Пилипенко Діана);
Сучасний дитячий майданчик (Козирєв Євген);
Розмальовка міста Первомайський мотивуючими муралами (Чудовська Катерина);
Воєнно-патріотична спортивна гра-навчання "Лазертаг" (лазерний пейнтбол) (Бурик Сергій);
Створення рекреаційної паркової зони «Генеральська балка» як місця громадського відпочинку (Орєхов Антон);
Переносний танцювальний майданчик (Шаповалов Олексій);
Спортивно-ігровий проект "Фестиваль футболу" (Бурик Сергій);
Реконструкція фонтану в 1/2 м-ні (Воронова Алла);
Де вода, там життя (встановлення в міському сквері питного фонтанчика) (Коваленко Денис);
Здоров’я громади - краща інвестиція. Закупівля спортивного обладнання для занять загальною фізичною підготовкою (Лишенко Олександр).
(більш детальна інформація https://pervom-budget.e-dem.in.ua/#/projects)
За результатами обговорення Координаційна рада з питань бюджету участі рекомендувала профільним органам міської ради перевірити проектні пропозиції з тим, щоб у разі необхідності автори змогли їх своєчасно доопрацювати.

Наші партнери:

Капітальний ремонт покрівлі ЗОШ №5 - 1300,713 тис.грн.
В дошкільні навчальні заклади міста придбано дитячі меблі - 1115,800 тис.грн.
Придбано меблі в ЗОШ №2 - 120,000 тис.грн.
Придбано меблі, мультимедійне обладнання та 10 комп’ютерів в ЗОШ №5 - 134,0 тис.грн
Придбано офісне обладнання для Центру надання адміністративних послуг - 221,298 тис.грн.
Придбано в пологове відділення ЦРБ медичне обладнання - 563,000 тис.грн.
Придбано для Палацу культури «Хімік» сучасну звукову апаратуру - 599,732 тис.грн.
Капітальний ремонт спортивної зали ЗОШ №2 - 1506,016 тис.грн.
Капітальний ремонт ЗОШ №2 - 8989,680 тис.грн.
Капітальний ремонт по заміні алюмінієвих вітражів на енергозберігаючі в будівлі Палацу культури «Хімік» - 1513,099 тис.грн.
Капітальний ремонт центральної міської бібліотеки - 1273,151 тис.грн.
Капітальний ремонт частини пологового відділення ЦРЛ - 4608,706 тис.грн.
Побудовано спортивний майданчик зі штучним покриттям - 2378,087 тис.грн.
Молодіжному центру «KOMORA» на базі центральної міської бібліотеки закуплено меблі та обладнання - 231,240 тис.грн.
Отримано в ЦНАП дитячий куточок для відвідувачів з дітьми, кейс “Мобільний Офіс”.
Придбано меблі, медичне обладнання, пральна, прасувальна та сушильна машини для ЦРЛ – 697,023 тис.грн.
Придбано 2 дефібрилятори, 8 апаратів штучної вентиляції легенів з ручним приводом для КНП «ПЦПМСД» - 127,520 тис.грн.

Придбано 60 комп’ютерів, 3 інформаційні кіоски, меблі, медтехніка, тренажери для фізіотерапевтичного відділення Перво-майської ЦРЛ, капітальний ремонт відділення – 4045,245 тис.грн.

Проведено тренінги в рамках проекту «Розвиток партисипативної демократії в м.Первомайський» - 27,902 тис.грн.

Капітальний ремонт групи в ДНЗ № 5 - 506,683 тис.грн.

Капітальний ремонт групи в ДНЗ № 10 - 365,924 тис.грн.
Улаштовано спортивний майданчик з вуличними тренажерами - 217,137 тис.грн

Підтримка впровадження та розвитку громадського бюджету - 32,000 тис. грн.

Встановлено 30 (тридцять) камер відеоспостереження - 262,078 тис.грн.

Проект ЄС «Угода мерів – Схід»

Розробка планів місцевого економічного розвитку для підписантів Ініціативи ЄС «Мери за Економічне Зростання» (M4EG)