Засідання виконавчого комітету 24 жовтня 2018 року

24 жовтня 2018 року відбулось засідання виконавчого комітету Первомайської міської ради. Про стан надання адміністративних послуг Центром надання адміністративних послуг в м. Первомайський доповідала начальник відідлу-адміністратор ЦНАП Людмила Косінова, яка повідомила, що організація роботи центру побудована за принципом «єдиний офіс» та «відкритий простір».

В червні було затверджено оновлений Перелік адміністративних послуг, які надаються через Центр у кількості 118 послуг, з яких:

• 40 послуг центральних органів виконавчої влади;
  • 78 послуг виконавчого комітету Первомайської міської ради;
  • документи дозвільного характеру.

У 2018 році з загальної кількості вхідних документів надійшло: 1471 заява на надання адміністративних послуг виконавчого комітету міської ради, 698 заяв центральних органів виконавчої влади та 6 з видачі документів дозвільного характеру.

У червні 2018 року Центр надання адміністративних послуг прийняв участь у конкурсі, що був організований Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) «ЦНАП фасилітує удосконалення послуг» в межах проекту «Підтримка територіальних громад України у зв’язку із збільшенням кількості ВПО».

Члени виконкому заслухали та схвалили виконання бюджету міста за 9 місяців 2018 р., створили комісію щодо розгляду заяв деяких категорій осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України або брали участь у бойових діях на території інших держав, а також членів їх сімей про виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення; прийняли рішення про легалізацію шляхом повідомлення щодо заснування «Будинкового комітету «Разом в майбутнє» будинку №21 у ½ мікрорайоні та «Наш дім» будинку №5 у 3 мікрорайоні.

Члени виконкому встановили тариф ПП «Теплосервіс ЛТД» на теплову енергію для потреб установ та організацій, що фінансуються з державного чи місцевого бюджету, в розмірі 1635,83 грн./Гкал (без ПДВ).

Також були внесені зміни до рішення виконавчого комітету «Про організацію проведення призову громадян України на строкову військову службу у 2018 році в м. Первомайський» та ін.

Завершилось засідання розглядом проектів рішень за зверненнями громадян з питань будівництва, архітектури та земельних відносин, захисту прав дітей і житлових питань.

Наші партнери:

Капітальний ремонт покрівлі ЗОШ №5 - 1300,713 тис.грн.
В дошкільні навчальні заклади міста придбано дитячі меблі - 1115,800 тис.грн.
Придбано меблі в ЗОШ №2 - 120,000 тис.грн.
Придбано меблі, мультимедійне обладнання та 10 комп’ютерів в ЗОШ №5 - 134,0 тис.грн
Придбано офісне обладнання для Центру надання адміністративних послуг - 221,298 тис.грн.
Придбано в пологове відділення ЦРБ медичне обладнання - 563,000 тис.грн.
Придбано для Палацу культури «Хімік» сучасну звукову апаратуру - 599,732 тис.грн.
Капітальний ремонт спортивної зали ЗОШ №2 - 1506,016 тис.грн.
Капітальний ремонт ЗОШ №2 - 8989,680 тис.грн.
Капітальний ремонт по заміні алюмінієвих вітражів на енергозберігаючі в будівлі Палацу культури «Хімік» - 1513,099 тис.грн.
Капітальний ремонт центральної міської бібліотеки - 1273,151 тис.грн.
Капітальний ремонт частини пологового відділення ЦРЛ - 4608,706 тис.грн.
Побудовано спортивний майданчик зі штучним покриттям - 2378,087 тис.грн.
Молодіжному центру «KOMORA» на базі центральної міської бібліотеки закуплено меблі та обладнання - 231,240 тис.грн.
Отримано в ЦНАП дитячий куточок для відвідувачів з дітьми, кейс “Мобільний Офіс”.
Придбано меблі, медичне обладнання, пральна, прасувальна та сушильна машини для ЦРЛ – 697,023 тис.грн.
Придбано 2 дефібрилятори, 8 апаратів штучної вентиляції легенів з ручним приводом для КНП «ПЦПМСД» - 127,520 тис.грн.

Придбано 60 комп’ютерів, 3 інформаційні кіоски, меблі, медтехніка, тренажери для фізіотерапевтичного відділення Перво-майської ЦРЛ, капітальний ремонт відділення – 4045,245 тис.грн.

Проведено тренінги в рамках проекту «Розвиток партисипативної демократії в м.Первомайський» - 27,902 тис.грн.

Капітальний ремонт групи в ДНЗ № 5 - 506,683 тис.грн.

Капітальний ремонт групи в ДНЗ № 10 - 365,924 тис.грн.
Улаштовано спортивний майданчик з вуличними тренажерами - 217,137 тис.грн

Підтримка впровадження та розвитку громадського бюджету - 32,000 тис. грн.

Встановлено 30 (тридцять) камер відеоспостереження - 262,078 тис.грн.

Проект ЄС «Угода мерів – Схід»

Розробка планів місцевого економічного розвитку для підписантів Ініціативи ЄС «Мери за Економічне Зростання» (M4EG)