Офіційний сайт Первомайської міської ради Харківської обл. та її виконавчих органів - Модернізація міської бібліотеки

Модернізація міської бібліотеки

Капітальний ремонт приміщення міської бібліотеки фінансується Урядом Німеччини через Німецьке товариство міжнародного співробітництва GIZ.

Вже зроблено ремонт і утеплення покрівлі та фасаду читального залу, відремонтована стеля, замінена електропроводка та освітлення, встановлені вікна, відремонтовано книгосховище, облаштовано два нових туалета. Опрацьовано дизайн читального залу, сцени, стелажів, які будуть виготовлені на замовлення.

Продовжується модернізація закладу, його оновлення та перетворення на сучасну бібліотеку.
Розроблена концепція стратегічного плану міської бібліотеки. Першим, чим ми керуємося при перетворенні книгозбірні - це те, щоб бібліотека стала громадським простором, де можна не лише прийти і почитати, а й збагатитись новими знаннями, навичками, знайомствами або зробити щось власноруч. Це буде розвиваючий, яскравий, теплий, затишний та комфортний дім!

Тетяна Захватова, директор Первомайської ЦБС