Громадськість взяла участь в консультації по реалізації проекту «Майбутнє створюється зараз»

20.11.2018 року в приміщенні ХАБ "Комора" були проведені громадські консультації по реалізації проекту «Майбутнє створюється зараз» в рамках Гранту, що надається Міністерством з питань тимчасово окупованих територій та внутрійшньо переміщених осіб України за підтримки Міжнародного банку реконструкції та розвитку.

Прийняти участь у заході були запрошені мешканці міста та району.
Перший заступник міського голови Антон Орєхов презентував проект, основним завданням якого стане створення умов для реабілітації фізичного, психологічного та соціального характеру як для ветеранів АТО, внутрішньо переміщених осіб, так і для користування всього населення міста. Головний лікар Первомайської ЦРЛ Іван Панарін доповнив виступ та надав більш детальні пояснення етапів проведення реалізації проекту.
В фізіотерапевтичному відділенні планується провести ремонтні роботи з переплануванням приміщень під нові функції закладу та придбати для нього нове обладнання.
Крім цього заплановані тренінги для персоналу медичного закладу, семінарські заняття з адаптації та ресоціалізації учасників АТО, ВПО та членів їх сімей; обговорення, тренінги з мешканцями міста з метою їх залучення до активних процесів розвитку громади.
В ході проведення консультацій із громадськістю надійшли питання, на які було надано відповіді.

ПЕРВОМАЙСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Тел/факс: (05748) 3-21-41
E-mail: pervomaisky@ukr.net
Адреса: просп. 40 років Перемоги, 1,