Громадськість взяла участь в консультації по реалізації проекту «Майбутнє створюється зараз»

20.11.2018 року в приміщенні ХАБ "Комора" були проведені громадські консультації по реалізації проекту «Майбутнє створюється зараз» в рамках Гранту, що надається Міністерством з питань тимчасово окупованих територій та внутрійшньо переміщених осіб України за підтримки Міжнародного банку реконструкції та розвитку.

Прийняти участь у заході були запрошені мешканці міста та району.
Перший заступник міського голови Антон Орєхов презентував проект, основним завданням якого стане створення умов для реабілітації фізичного, психологічного та соціального характеру як для ветеранів АТО, внутрішньо переміщених осіб, так і для користування всього населення міста. Головний лікар Первомайської ЦРЛ Іван Панарін доповнив виступ та надав більш детальні пояснення етапів проведення реалізації проекту.
В фізіотерапевтичному відділенні планується провести ремонтні роботи з переплануванням приміщень під нові функції закладу та придбати для нього нове обладнання.
Крім цього заплановані тренінги для персоналу медичного закладу, семінарські заняття з адаптації та ресоціалізації учасників АТО, ВПО та членів їх сімей; обговорення, тренінги з мешканцями міста з метою їх залучення до активних процесів розвитку громади.
В ході проведення консультацій із громадськістю надійшли питання, на які було надано відповіді.

Наші партнери:

Капітальний ремонт покрівлі ЗОШ №5 - 1300,713 тис.грн.
В дошкільні навчальні заклади міста придбано дитячі меблі - 1115,800 тис.грн.
Придбано меблі в ЗОШ №2 - 120,000 тис.грн.
Придбано меблі, мультимедійне обладнання та 10 комп’ютерів в ЗОШ №5 - 134,0 тис.грн
Придбано офісне обладнання для Центру надання адміністративних послуг - 221,298 тис.грн.
Придбано в пологове відділення ЦРБ медичне обладнання - 563,000 тис.грн.
Придбано для Палацу культури «Хімік» сучасну звукову апаратуру - 599,732 тис.грн.
Капітальний ремонт спортивної зали ЗОШ №2 - 1506,016 тис.грн.
Капітальний ремонт ЗОШ №2 - 8989,680 тис.грн.
Капітальний ремонт по заміні алюмінієвих вітражів на енергозберігаючі в будівлі Палацу культури «Хімік» - 1513,099 тис.грн.
Капітальний ремонт центральної міської бібліотеки - 1273,151 тис.грн.
Капітальний ремонт частини пологового відділення ЦРЛ - 4608,706 тис.грн.
Побудовано спортивний майданчик зі штучним покриттям - 2378,087 тис.грн.
Молодіжному центру «KOMORA» на базі центральної міської бібліотеки закуплено меблі та обладнання - 231,240 тис.грн.
Отримано в ЦНАП дитячий куточок для відвідувачів з дітьми, кейс “Мобільний Офіс”.
Придбано меблі, медичне обладнання, пральна, прасувальна та сушильна машини для ЦРЛ – 697,023 тис.грн.
Придбано 2 дефібрилятори, 8 апаратів штучної вентиляції легенів з ручним приводом для КНП «ПЦПМСД» - 127,520 тис.грн.

Придбано 60 комп’ютерів, 3 інформаційні кіоски, меблі, медтехніка, тренажери для фізіотерапевтичного відділення Перво-майської ЦРЛ, капітальний ремонт відділення – 4045,245 тис.грн.

Проведено тренінги в рамках проекту «Розвиток партисипативної демократії в м.Первомайський» - 27,902 тис.грн.

Капітальний ремонт групи в ДНЗ № 5 - 506,683 тис.грн.

Капітальний ремонт групи в ДНЗ № 10 - 365,924 тис.грн.
Улаштовано спортивний майданчик з вуличними тренажерами - 217,137 тис.грн

Підтримка впровадження та розвитку громадського бюджету - 32,000 тис. грн.

Встановлено 30 (тридцять) камер відеоспостереження - 262,078 тис.грн.

Проект ЄС «Угода мерів – Схід»

Розробка планів місцевого економічного розвитку для підписантів Ініціативи ЄС «Мери за Економічне Зростання» (M4EG)