GIZ і надалі планує співпрацювати з містом Первомайський

21 листопада місто відвідали директор проекту GIZ Майк Матес, координатори та експерти проекту. У зустрічі взяли участь міський голова Микола Бакшеєв, керівники міської ради та виконавчого комітету, представники бюджетної сфери міста і громадських організацій.

У рамках зустрічі було презентовано досвід міста в реалізації попередніх проектів: гостей ознайомили з роботою Центру надання адміністративних послуг м.Первомайський, молодіжного ХАБу «Комора» та з ходом відновлювальних робіт у пологовому відділенні лікарні у м. Первомайський.

Міський голова Микола Бакшеєв наголосив на важливості впровадження таких проектів та окреслив актуальні питання.
Мова йшла не тільки про здобутки, але і подальші перспективи співробітництва. Очільник міста подякував партнерам GIZ за надану громаді підтримку.
Представники GIZ відзначили оперативність робіт по втіленню проектів та висловили готовність до подальшої співпраці.

ПЕРВОМАЙСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Тел/факс: (05748) 3-21-41
E-mail: pervomaisky@ukr.net
Адреса: просп. 40 років Перемоги, 1,