ПРОЕКТ РІШЕННЯ Про встановлення тарифів, шляхом коригування, на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення Первомайському КВУ ВКГ Первомайської міської ради Харківської області

Первомайська міська рада Харківської області

Р І Ш Е Н Н Я

«_____»_________201 р.                            Первомайський                                                                     №

Про встановлення тарифів, шляхом коригування,
на послуги з централізованого водопостачання та
водовідведення Первомайському КВУ ВКГ
Первомайської міської ради Харківської області

Відповідно до ч.3 ст.140 Конституції України, керуючись пп.2 п. «а» власних повноважень ст.28, ч.1 ст.52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», п.2 ч.1 ст.7 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», «Порядком доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад», затвердженого Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України 30.07.2012 р. № 390, постанови
Кабінету міністрів України № 869 від 01.06.2011 р. «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги», розглянувши лист начальника Первомайського КВУ ВКГ Первомайської міської ради та висновок відділу економіки виконавчого комітету Первомайської міської ради Харківської області, виконавчий комітет

В И Р І Ш И В:

1. Встановити Первомайському комунальному виробничому управлінню водопровідно- каналізаційного господарства Первомайської міської ради Харківської області тарифи, шляхом коригування, на послуги з:
- централізованого водопостачання – 20,04 грн за 1 куб.м (з ПДВ);
- централізованого водовідведення - 31,01 грн за 1 куб.м (з ПДВ), зі структурою (згідно з додатком).

2. Дане рішення набирає чинності з «____»________201 р.

3. Первомайському КВУ ВКГ Первомайської міської ради Харківської області забезпечити оприлюднення цього рішення в газеті «Знамя труда» і на офіційному сайті Первомайської міської ради та її виконавчих органів не менше ніж за 15 днів до введення в дію тарифу.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови А.В.Орєхова.

Міський голова                                                                     М.М.Бакшеєв

Наші партнери:

Капітальний ремонт покрівлі ЗОШ №5 - 1300,713 тис.грн.
В дошкільні навчальні заклади міста придбано дитячі меблі - 1115,800 тис.грн.
Придбано меблі в ЗОШ №2 - 120,000 тис.грн.
Придбано меблі, мультимедійне обладнання та 10 комп’ютерів в ЗОШ №5 - 134,0 тис.грн
Придбано офісне обладнання для Центру надання адміністративних послуг - 221,298 тис.грн.
Придбано в пологове відділення ЦРБ медичне обладнання - 563,000 тис.грн.
Придбано для Палацу культури «Хімік» сучасну звукову апаратуру - 599,732 тис.грн.
Капітальний ремонт спортивної зали ЗОШ №2 - 1506,016 тис.грн.
Капітальний ремонт ЗОШ №2 - 8989,680 тис.грн.
Капітальний ремонт по заміні алюмінієвих вітражів на енергозберігаючі в будівлі Палацу культури «Хімік» - 1513,099 тис.грн.
Капітальний ремонт центральної міської бібліотеки - 1273,151 тис.грн.
Капітальний ремонт частини пологового відділення ЦРЛ - 4608,706 тис.грн.
Побудовано спортивний майданчик зі штучним покриттям - 2378,087 тис.грн.
Молодіжному центру «KOMORA» на базі центральної міської бібліотеки закуплено меблі та обладнання - 231,240 тис.грн.
Отримано в ЦНАП дитячий куточок для відвідувачів з дітьми, кейс “Мобільний Офіс”.
Придбано меблі, медичне обладнання, пральна, прасувальна та сушильна машини для ЦРЛ – 697,023 тис.грн.
Придбано 2 дефібрилятори, 8 апаратів штучної вентиляції легенів з ручним приводом для КНП «ПЦПМСД» - 127,520 тис.грн.

Придбано 60 комп’ютерів, 3 інформаційні кіоски, меблі, медтехніка, тренажери для фізіотерапевтичного відділення Перво-майської ЦРЛ, капітальний ремонт відділення – 4045,245 тис.грн.

Проведено тренінги в рамках проекту «Розвиток партисипативної демократії в м.Первомайський» - 27,902 тис.грн.

Капітальний ремонт групи в ДНЗ № 5 - 506,683 тис.грн.

Капітальний ремонт групи в ДНЗ № 10 - 365,924 тис.грн.
Улаштовано спортивний майданчик з вуличними тренажерами - 217,137 тис.грн

Підтримка впровадження та розвитку громадського бюджету - 32,000 тис. грн.

Встановлено 30 (тридцять) камер відеоспостереження - 262,078 тис.грн.

Проект ЄС «Угода мерів – Схід»

Розробка планів місцевого економічного розвитку для підписантів Ініціативи ЄС «Мери за Економічне Зростання» (M4EG)